Yükleniyor...
4.1 Puan
34 Yorum

Neruda

Caferağa Mahallesi, Pavlonya Sokak, No: 25/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 160.00 TL
Telefon 0216 7002181
Yorumlar (34)
4
T...... T......
4
T...... T......
4
T...... T......
3
C.... S
Mekanda sigara içildiğinden çok havasız oluyor. Hamburgeri idare ederdi; pizza tercih edenler daha çok memnun kaldı. Çalışanlar ilgili.
5
D.... D....
Gin fizz'ini, pizzasını, çalışanlarını çok sevdiğimiz mekan. Bizim arkadaş grubumuzun himym barı haline geldi resmen. Şahane ????
5
D.... D....
Gin fizz'ini, pizzasını, çalışanlarını çok sevdiğimiz mekan. Bizim arkadaş grubumuzun himym barı haline geldi resmen. Şahane
4
H.... S....
Kadikoy’de arkadasimla muhabbet icin davetiyle gittigim ve hem ambiyansindan hem de calisanlarinin tutumundan memnun kaldigim mekandir. Shiluh Dara – Mardin, Suryani kirmizi sarabini denedim. İcimi kolay, orta dolgunlukta ve lezzetli oldugunu dusundugum bir tercih oldu.
4
C.... B......
Eş dost sohbeti için uygun bir ortam. Fıçı biraları lezzetli çalışanlar da gayet ilgili. Parmak patateslerini denedim ve beğendim fakat elma dilim patateslerini tavsiye etmem.
1
M... M...
Burada bir kaç arkadaşlarımla eğlenmek için bu barı tercih etmiştik. Eğlencenin sonunda 110-130 tl ödeme gerçekleştirdik. Diğer yandan kişisel eşyamı kız kariyerden rica ettik ve onları vermesiyle birlikte kasiyerin kötü ve saçma davranışlarına maruz kaldık. Bununla kalmadı tip kutusuna bir kaç miktar bıraktığımız için burada uygunsuz sözcük davranışları sergiledi. Böyle bir mekanın müşterilerine karşı kötü tavırların sergilenmesi demek müşterilerine karşı değer vermemek demektir. Bu tip terbiyesiz ve çocukça davranış barındıran insanları işe alınır ise bu tip yorumlara daha çok maruz kalır. Eğer bu tip davranışları yemeyi bayılıyorsanız gidip görebilirsiniz. Bu davranışın asla ama asla peşini bırakmayacağım ki yakın arkadaşlarım yemek dergilerinde bununla ilgili bir haber içeriği yazmakla tereddüt etmezler. Umarım yöneticiler gereken incelik davranışı sergilerler...
3
S...... S......
Kadıköy pavlonya sokakta bulunan muhabbetlik mekan. Çok extra bir özelliği yok ama pizzaları fena değil. Çalışanlar saygılı, düzgün insanlar. Yaz akşamlarında sokak dışarı atılan masalarla doluyor. Müzik sesi minimum seviyede, insanlar rahatça sohbet edebiliyor. Bir kaç bira yuvarlamak için güzel. Fıçı Weihenstephanları kıvamında. Arkadaş gruplarına tavsiye edebilirim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım