Yükleniyor...
2.2 Puan
22 Yorum

Moda Van Kahvaltı

Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No 163/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0216 4183887
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Lunch menü var
 • Alkol bulunmaz.
 • Banka kartı
 • Kahvaltı
 • Kapalı alan var.
 • Wi-Fi
 • Dış mekan var.
 • Sigara içme alanı var.
 • Klimalı
Yorumlar (22)
1
T. Ö.......
0 puan olsa 0 verirdim muhtemelen. serpme kahvaltıdaki bal kaymağı tahin pekmezle degistirmek istedik amatabaklar hazır porsuyonlu degistiremeyiz" dediler. bir de hazir olduklarını soyledikleri tabakları siparişimizden 30 dk sonra getirdiler. menude yazan sucuklu omlet icin 30 dk uzerine 20 dk daha bekledik. 3 kere soyledik oyle geldi. yine menüde yazan patates kızartmasi için 2 kere soyledik 30 dk+20dk+10dk sonunda da patates kızartmasi geldi. servis rezalet müşterinin yüzüne bakmiyorlar fiyatı da cabası 2 kişilik serpme 100 tl. parama çok yazık oldu. 1 kere gittim bir daha da asla gitmem
1
B........ C........
3 kişi oturup 2 kişilik serpme kahvaltı(sınırsız çay dahil) ve yanına menemen omlet vs sipariş vermek istedik. Serpme kahvaltıyı 2 kişilik sipariş verdiğimiz ama 3 kişi olduğumuz için sınırsız çay veremeyeceğini söylediler. 3. Arkadaşımız “tamam ben çay içmeyeceğim” demesine rağmen garson arkadaşın “bugün yoğun sizi nasıl takip edeyim” gibi saçma sapan bir yorumu oldu. Her müşteriye böyle hırsız muamelesi mi çekiyorlar bilmiyorum ama 100 liralık kahvaltıda 1-2 bardak çayın hesabına giren işletmeye bir daha asla gitmem siz de gitmeyin.
2
I... I...
Kesinlikle ettiğim istanbul civarındaki en performansına göre pahalı kahvaltıydı serpme kişi başı 50 tl ve min 2 kişi için açılıyor zeytin domates vs harici her şey sanki numunelik gelmişti patatesi sosisi. Ayrıca kişi başı düşen yumurtanın da sadece birini getirdiler. Çalışanlar da hiç güleryüzlü gelmedi açıkçası bana burda yazılanın aksine. Bir daha asla gitmem kimseye de önermem gidip edebimle başka yerde kazıklanırım çok istiyorsam.
4
B.... A..
4
B.... A..
1
A... D....
Serpme kahvaltı diyip çaya ekstra para yazmak nedir ya ! çeşitte az fiyata göre çok pahalı 80₺ kahvaltı ama çay ekstra diğer ekstralarıda saymıyom
2
B.... K........
Porsiyonları az ve sıradan ürünler, fiyat performans olarak çok yetersiz ilk defa geldik ve aç kalktık
1
İ.... İ....
birkaç ay önce geldiğimizdeki servis ve sunumla alakası olmayan inanılmaz kötü bir kahvaltı deneyimi yaşadık. Ürünler kalitesiz, lezzetsiz ve bayattı. Marketten en ucuz peynir zeytini almışlar da onları servis ediyorlar hissi veriyor resmen, gerçekten çok kötü. Bir daha gelmeyi kesinlikle düşünmüyoruz.
3
C....... C.......
Bir iki yıl önce çok keyifli bir yerdi kahvaltısı da güzeldi.bugün ordaydım servisten kahvaltıya kadar herşey farklıydı eskiye göre.kahvaltı kalitesini çok düşürmüşler.bir daha gideceğimi sanmıyorum.
1
B.... B......
5-6 çeşit onlar da market ürünü ve 80 lira gerçekten rezillik
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım