Yükleniyor...
2.1 Puan
37 Yorum

Hosta

Caferağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Körler Sokak, No 1/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner, Pide, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0216 4146288
Yorumlar (37)
1
B A
Fiyatı ucuz lezzet kötü en son 10 yıl kadar önce gitmiştim kafamdaki imajı güzeldi kasada dürüm ayran 21 lira dediklerinde şüphelendim keşke kalsın deseydim acıkmış olduğumdan zor bitirdim
3
Z.......... Z..........
Kadıköy’de hızlı bir şeyler yiyip cıkmak için ideal bir mekan. Lokasyonu davetkâr. Her ne kadar eski lezzetinden uzak olsa da yine de bir toparlanma var. Bir ara bozmuştu ama bu sefer biraz toparlanmış buldum. Ekmeği tek başına doyurucu. Malzemeyi de bol koyuyorlar. Daha cok öğrenci işi gibi gözükse de fiyatlar çok da ucuz değil, normal. 100 gr et döner + ayran 21,25 TL En büyük avantajı lokasyonu. Kartal yuvası gibi Kadıköy Çarşıyı tepeden görebiliyorsunuz hemm de 3 katlı. Servis hızı cok iyi. Personelleri ise nazik. Kadıköy’deyim çok vaktim yok hızlı atıştırıp devam edeyim diyorsanız tercih edilebilir. Lezzeti vasatı geçmez. Lezzet arıyorsanız başka dönercileri tercih etmelisiniz. Burası hızlı ye çık tarzı bir mekân.
3
Z...... Z......

Kadıköy’de hızlı bir şeyler yiyip cıkmak için ideal bir mekan. Lokasyonu davetkâr. Her ne kadar eski lezzetinden uzak olsa da yine de bir toparlanma var. Bir ara bozmuştu ama bu sefer biraz toparlanmış buldum.

Ekmeği tek başına doyurucu. Malzemeyi de bol koyuyorlar. Daha cok öğrenci işi gibi gözükse de fiyatlar çok da ucuz değil, normal.

100 gr et döner + ayran 21,25 TL

En büyük avantajı lokasyonu. Kartal yuvası gibi Kadıköy Çarşıyı tepeden görebiliyorsunuz hemm de 3 katlı.

Servis hızı cok iyi. Personelleri ise nazik.

Kadıköy’deyim çok vaktim yok hızlı atıştırıp devam edeyim diyorsanız tercih edilebilir. Lezzeti vasatı geçmez. Lezzet arıyorsanız başka dönercileri tercih etmelisiniz. Burası hızlı ye çık tarzı bir mekân.
2
S..... B....
Hosta Kadıköy’den bugün dürüm et döner ve ayran siparişi verdim.Lokasyon ve servis olarak çok Merkezi bir yerde olmasına rağmen gerek hijyen gerek et dürüm döner lezzeti ve fiyat performansını başarılı bulmadım.Hosta’ya döner yemek için bir daha geleceğimi düşünmüyorum.
1
R..... R.....
Dünyaca ünlü françhise stilindeki bir fast food işletmesi, Hosta'nın bulunduğu hizada, boğa heykeline doğru giderken konumlanmış, uzun yıllardır orada aktif olan şubesini kapattı. Bu gelişmeye çok sevindim. Darısı Hosta'nın başına :)
1
H...... B.....
Dokunmayın bana ben bi 2 saat ağlıyım dedim çıktığımda. Self servis olmasına rağmen yavaştı. İnsanların yüzünü falan dikkatle inceleyen tuhaf çalışanları vardı. İskenderin zulüm gördüğü tek yer. Soğuktu eti sosu. Lezzetsizdi. Tereyağ diye birşey varmıydı. Hijyen konusunda da yetersizdi. Fiyatları da Kadıköydeki diğer yerlere göre yüksekti. Birdaha aslalarım arasında. Siz de iyi düşünün derim.
1
H...... B..
Dokunmayın bana ben bi 2 saat ağlıyım dedim çıktığımda. Self servis olmasına rağmen yavaştı. İnsanların yüzünü falan dikkatle inceleyen tuhaf çalışanları vardı. İskenderin zulüm gördüğü tek yer. Soğuktu eti sosu. Lezzetsizdi. Tereyağ diye birşey varmıydı. Hijyen konusunda da yetersizdi. Fiyatları da Kadıköydeki diğer yerlere göre yüksekti. Birdaha aslalarım arasında. Siz de iyi düşünün derim.
2
H.... F.....
Cadde üzerinde olmasa herhalde pek iş yapmayacak bir mekan. Matah bir lezzeti olmasada fiyatları uygun sayılmaz. Kadıköy iskelesinin önündeki uyduruk büfelerden az daha kaliteli ama bu paralellik maalesef ki fiyatlarda olmuyor. Ikinci kez gitmedim :)
2
D..... U.
Lezzet yok, fiyatlar ise aslında ürünlere ve muadili yerlere göre pahalı. Bundan 15 sene önce Kadıköy de çalışırken çok sık tercih ederdim ama o zaman bir lezzeti ve fiyat avantajı vardı. Oldukça bakımsız kalmış, yıllar öncesine göre çok geriye gitmiş doğrusu.
2
B... B......
Ekmek arasi tavuk döner fiyatları uygun ama Et döner porsiyona gelince işler değişiyor. Tadı güzel olmayan et dönere verilmemesi gerekecek kadar yüksek fiyatı ve Klima aramayin mekanda en yukarı katta camsız bölümde eserse hava şanslısınız. Bunun yanında self servis olmasına rağmen kasa yavaş çalışıyor kalabalık mekan. Pilavı ve lavaşı güzeldi ayranıda güzel kendi ayranları sanırım. Ama parasını hak etmedi.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım