Yükleniyor...
4.2 Puan
50 Yorum

Hane Çikolata & Kahve Atölye

Caferağa Mahallesi, Bademaltı Sok, Moda Cd. No:27/A, Moda, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0216 8030644
Yorumlar (50)
5
M.... M....
Muazzam bir yer. Sakin, huzurlu, Hanenin en guzel subesi Atolye
5
F..... K.....
Bu kadar ufak bir dükkanda bu kadar büyük bir lezzet, tek kelime ile mükemmel, çalışanları da son derece güler yüzlü. Ürünleri kalorisi yüksek olduğu için yalnız gitmemenizi öneririm. Yanınızda biri olursa paylaşarak kaloriyi düşürebilirsiniz
5
D.... Ç.
Çikolatasının ve magnolya kremasının lezzeti , içindeki çileklerin tazeliği ile birleşince harika bir tatlı deneyimine dönüşmüş. 28 TL. fiyatı ile Triptofan defalarca yenilesi bir lezzete sahip.
4
A..... A.....
Doğum günümde gittim ve Endorfin söyledim gerçekten tazeydi ama sorun su ki tek kişilik degildi bitiremedim 2 kişilikti bence onun dışında çalışanlar güler yüzlü ve kibardı.
4
D... B.....
Büyük seratoninden denedik gayet başarılıydı. Çikolatalarını ve bazı tatlılarda kullandıkları şantilerini de kendileri yapıyormuş çok da güzel yapıyorlar. Ayrıca mevsimi olmamasına rağmen çilekleri de çok güzeldi. Çalışanlar çok güleryüzlüydü. Sıcak çikolatada da kendi çikolatalarını kullanıyorlar, toz kullanmıyorlar. Hatta sıcak çikolata geldiğinde dibinde çikolatası ayrı şekilde görünür geldi biz masada karıştırdık. Mekan çok büyük değil fakat modadaki genel küçük alanlı kafelere göre biraz daha büyük bile denebilir.
1
S...... Z.....
Sipariş verdikten sonra 45 50 dk beklememize rağmen ne çayımız ne tatlımız geldi yanımızdaki insanlar bizden çok sonra gelmesine rağmen siparişleri geldi siparişlerimiz gelmeyince ayrılmaya karar verdik ve çok beklediğimizi ayrılacağımızı söylediğimizde cevap bile vermediler
4
R...... B......
Ambiyans hoş fakat mekan küçük kalabalık olmasına rağmen servis hızlı geldi . Rubby çikokatalı san sebastianın çikolatası yoğun geldi diğer tatlılarına göre daha hafif bir seçim olur.
4
B.... A..
4
B.... A..
4
B.... A..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım