Yükleniyor...
3.1 Puan
88 Yorum

Hamsi Pub Et & Balık Restaurant

Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sokak, No: 24/B, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Telefon 0216 3370890
Yorumlar (88)
1
D.... S....
3 porsiyon hamsi, karides ve kalamar ve alkol olarak sadece bir tek bir duble rakıya 300 tl hesap getiren işletme, bir daha asla
1
D.... G........
If you’re visiting Kadikoy avoid to eat fish here as it is very disappointing, service was not fast and staff were quite rude. Kadikoy de en kotu servis alabileceginiz, garsonlarinin suratsiz oldugu Bir balikci!!! Gitmenizi tavsiye etmem.
1
D.... G........
If you’re visiting Kadikoy avoid to eat fish here as it is very disappointing, service was not fast and staff were quite rude.
Kadikoy de en kotu servis alabileceginiz, garsonlarinin suratsiz oldugu Bir balikci!!! Gitmenizi tavsiye etmem.
4
A.... O.........
Kadıköy'de ki balıkçıların arasın gayet iyi mekanlardan birisi. fiyat konusunda gayet makul. Özellikle Fenerbahçe'nin maçlarının olduğu gün çok fazla kalabalık oluyor bilginize.
4
G... T.......
Dun aksam onunden gecerken girdigimiz mekan mezeler lezzetli, salatasi cok guzel ilgide biraz sikinti var
1
Ş...... D....
dün akşam saat 21:30 civarında küçücük bir masada iki kişinin verdiği üç meze, bir salata, bir karides, bir porsiyon balık ve 30luk rakı siparişlerini beğenmeyip masadan kovan işletme. neymiş diğer kişi de yemek söyleyecekmiş. o kadar adisyon için masa işgal ettirmezmiş. yıllardır gideriz geliriz. yaptıkları çok ayıp.
1
Ş...... D....
dün akşam saat 21:30 civarında küçücük bir masada iki kişinin verdiği üç meze, bir salata, bir karides, bir porsiyon balık ve 30luk rakı siparişlerini beğenmeyip masadan kovan işletme. neymiş diğer kişi de yemek söyleyecekmiş. o kadar adisyon için masa işgal ettirmezmiş.


yıllardır gideriz geliriz. yaptıkları çok ayıp.
3
S...... S......
Mezeler kötü değildi, hamsi tava ve kalamar güzeldi. Ancak adisyona hem küver eklenip hemde yüzde 10 garsoniye bahşiş eklenmesi ve hesap öderken ekstra bahşiş beklemelerine anlam veremedim..
4
A....... A.......
Güzel samimi mekan temiz. Kalamar ızgarası ve sonunda ikram ettikleri dondurmalı helva mütiş.1 yıldızı sadece spariş verdigimiz balıgımızın geç gelmesinden kırıyorum. Bide fiyatlar birazcık tuzlumsu.
1
G........... G...........
Servis cok yavasti garsonlar cok kaba ve suratsiz bisey istiyosun elli saatte getiriyolar getirdiklerinde surat bes karis bize sormadan su actilar ve su fiyati 6 tl, hesaba ekstra %10 bahsis eklemisler balik guzeldi ama oda cok gec geldi bi daha gelmem tavsiyede etmem kesinlikle masaya oturtana kadar elli dil dokuyolar sonra suratina bakmiyolar
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım