Yükleniyor...
3.7 Puan
11 Yorum

Hacı Şerif

Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi, No: 37, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0532 1722968
Yorumlar (11)
3
İ......... G......
Bir kaç sene önce Eminönünde yedigimdeki tadı alamadım maalesef.cok eziyorlar irmiği yani bulamaç oluyor biraz daha diri kalsa lezzetini alabilirdik.helvaci aliden daha iyi olduğu kesin ama.sekeri o kadar fazla değil ancak daha az şekerli olsa daha ii olur dondurma şekerini veriyor zaten. Üstüne tahin dökerek şekerini alsin diye ugrasmayiz
1
S.... G.....
Eminönü'nde ki esas şube ile hiç bir alakası olmayan bir tat farkına sahip. Topak Topak ağızda hiç dağılmayan bir irmik yedik. Hayatımda yediğim en kötü irmik helvasıydı. Eminönü şubesinde irmik yemiş birisi ne demek istediğimi anlayacaktır.
4
O... K......
Eminönü’ne ne zaman yolum düşse bir şekilde uğrar dondurmalı irmik helvasından yerdim, geçenlerde Kadıköy’de görünce çok bile geç kaldınız buraya gelmekle demiştim. Helva aynı diyemiyorum sanki Eminönü’nde daha iyiydi. Çekme helvalar da güzel , deneyin derim.
4
O... K......
Eminönü’ne ne zaman yolum düşse bir şekilde uğrar dondurmalı irmik helvasından yerdim, geçenlerde Kadıköy’de görünce çok bile geç kaldınız buraya gelmekle demiştim. Helva aynı diyemiyorum sanki Eminönü’nde daha iyiydi.
Çekme helvalar da güzel , deneyin derim.
3
K....... K.......
Hacı Şerif, has started from Denizli and increases the number of branches in recent years in Turkey. They are especially famous with their Semolina Helva. You can add tahini or ice cream but it is very viscous. The taste of milk and honey is quite intense. But the sugar rate is too much for me. 7₺ / small size.
.
Denizli’den başlayıp tüm Türkiye’ye yayılan ve son yıllarda şube sayısını arttıran Hacı Şerif özellikle helvasıyla ön plana çıkıyor. Tahin ve dondurmada ekletebildiğiniz İrmik Helvası oldukça kıvamlı. Süt ve bal tadı oldukça yoğun hissediliyor. Ancak şeker oranı benim için biraz fazla. 7₺ / küçük boy.
3
K....... K.......
Hacı Şerif, has started from Denizli and increases the number of branches in recent years in Turkey. They are especially famous with their Semolina Helva. You can add tahini or ice cream but it is very viscous. The taste of milk and honey is quite intense. But the sugar rate is too much for me. 7₺ / small size. . Denizli’den başlayıp tüm Türkiye’ye yayılan ve son yıllarda şube sayısını arttıran Hacı Şerif özellikle helvasıyla ön plana çıkıyor. Tahin ve dondurmada ekletebildiğiniz İrmik Helvası oldukça kıvamlı. Süt ve bal tadı oldukça yoğun hissediliyor. Ancak şeker oranı benim için biraz fazla. 7₺ / küçük boy.
5
Ö..... Ö.....
Dondurmalı irmik helvası gerçekten çok çok çok güzel. İsteğe göre üzerine tahin gezdirip tarçın ekletebiliyorsunuz. Küçük-orta-büyük boy seçenekleri mevcut, orta boyun fiyatı 10 TL; tam bir lezzet ve kalori bombası. Çalışanları ayrıca ilgili ve kibar. Dükkanın içerisindeki lezzetlerden ikram ediyorlar. Bir dahaki gidişimde böğürtlenli drajelerinden muhakkak alacağım. Mühürdar’dan geçen herkesin bir uğramasını tavsiye ederim. Not: Hiçbir ürünlerinde şurup vb yok, benim gibi duyarlılara duyurulur.
5
C.. K.
Kadikoy'de bir Hacı Şerif şubesi yakaladıktan sonra uğranılmazsa ayıp olur. Dondurmalı irmik denince benim için bir numaralı adres. Kadıköy'de küçük, güzel bir şube açtılar, bir sene olmadı açılalı. Oturmak için yer de mevcut. Küçük boy 7, orta boy 10, büyük boy 12 lira. Çay 2.5 su 2 lira. İki kişi ortalama 25 30 lira bandında güzel bir irmik keyfi yapıyorsunuz. Dondurması da bol.
5
M.... Ç.....
Helva yemeye sık sık Eminönü’ne giderdim. Kadıköy’e de açıldı çok iyi oldu. Kalite hiç değişmiyor. Her şubede aynı. İlk Bursa’da yemiştim. Hala aynı lezzette.
4
F........ F........
Küçük boy dondurmalı irmik helvasını denedik ve memnun kaldık, oldukça lezzetliydi. Küçük boyun fiyatı 7 tl idi. Güllü lokum ve çekmeleri de güzeldi tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım