Yükleniyor...
3.8 Puan
42 Yorum

Gaziantepli Baklavacı Bilgeoğlu

Caferağa Mahallesi, Nailbey Sokak, No 1/B, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Yorumlar (42)
5
B..... H..............
Gercekten şerbetli tatlida efsaneler.Bu kadar hafif olmasini nasil sağlıyorlar bilmiyorum ama insan yedikce yiyor.sabah kahvaltısı icin su böreği çay yanina kahke biz herseyini denedik ve cok begendik.guvenilir olduklari için rahatca yiyoruz.sahipleri de tatlıları gibi hos sohbet insanlar emeklerine sağlık.istanbul'da 1 numaramizsiniz.
4
İ......... G......
Şerbeti baymayan tereyağ kokmayan gayet lezzetli baklavalari olan işletme.cevizli ev baklavası ılık gelmesi iyiydi.hepsi ılık olabilse.cayi da baya iyi tavşan kanı şekerin üstüne o dem tadı süper:)
4
I....... G......
Şerbeti baymayan tereyağ kokmayan gayet lezzetli baklavalari olan işletme.cevizli ev baklavası ılık gelmesi iyiydi.hepsi ılık olabilse.cayi da baya iyi tavşan kanı şekerin üstüne o dem tadı süper:)
4
I....... G......
Baklavası kesmiyor aşırı şerbetli değil tereyağ kokusu ile bklavası ev baklavası sıcaktı bence başarılı
5
V... Y....
Kadıköy'de canım ne zaman şerbetli tatlı çekse kapısını çaldığım bir baklavasıdır. Her gittiğimde taze baklava ile karşılaştım ve çay söylerseniz eğer emin olun o da benim diyen birçok çaycıdan daha iyi gelmektedir.
Ben biraz daha hafif olmasından ve ciddi manada deli gibi hastası da olmamdan dolayı ne yersem yiyeyim yanında bir iki dilim de sütlü nuriye söylüyorum. Her yerde bulunmayıp bulunan yerlerde de genelde güzel olmadığından dolayı bu kadar iyi yapan bir yer bulunca kaçırmıyorum.
5
V... Y....
Kadıköy'de canım ne zaman şerbetli tatlı çekse kapısını çaldığım bir baklavasıdır. Her gittiğimde taze baklava ile karşılaştım ve çay söylerseniz eğer emin olun o da benim diyen birçok çaycıdan daha iyi gelmektedir. Ben biraz daha hafif olmasından ve ciddi manada deli gibi hastası da olmamdan dolayı ne yersem yiyeyim yanında bir iki dilim de sütlü nuriye söylüyorum. Her yerde bulunmayıp bulunan yerlerde de genelde güzel olmadığından dolayı bu kadar iyi yapan bir yer bulunca kaçırmıyorum. ???? Oturma alanları öyle gel çök saatlerce zaman geçir tarzı değil ama alan fazla fazla yeterli. Sadece tatlı yedikten sonra oturayım aman aman kafe gibi takılayım değil.
5
V... Y....
Kadıköy'de canım ne zaman şerbetli tatlı çekse kapısını çaldığım bir baklavasıdır. Her gittiğimde taze baklava ile karşılaştım ve çay söylerseniz eğer emin olun o da benim diyen birçok çaycıdan daha iyi gelmektedir. Ben biraz daha hafif olmasından ve ciddi manada deli gibi hastası da olmamdan dolayı ne yersem yiyeyim yanında bir iki dilim de sütlü nuriye söylüyorum. Her yerde bulunmayıp bulunan yerlerde de genelde güzel olmadığından dolayı bu kadar iyi yapan bir yer bulunca kaçırmıyorum.
4
E.. U...
On the morning before taking the ferry from Kadikoy to the airport, I made a dedicated hunt to find baklava. Luckily this slightly obscure place located semi-behind another cafe was found and the pistachio everything came into view. I ordered a few different things, all variations on a theme - the dark green roll with a shiny covering, the soft green middle with pastry sides and the logroll pastry cylinder with nuts in the middle. I think my favourite was either of the first two as they had the most pistachio and syrup taste to really make the treat worthwhile. The finer nuts make a nicer texture than the harder full ones in the cylinder.
5
C.... K.......
gaziantepli bir ailenin kurmuş olduğu gerçek bir baklavacı. yeri kadıköy bahariye caddesi üzerinde kalır, çok merkezidir. ailenin büyük oğlu mehmet tamer bey dillere destan şeker mi şeker, sohbeti keyifli ve çok iyi niyetli birisidir. tatlısından, tuzlusuna her şeylerinde çok başarılılar. gerçek tatlının tek adresidir bilgeoğlu baklava, gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz, beğenme garantiniz vardır. facebook sayfası: https://tr-tr.facebook.com/…aklava-274950282540817/ instagram sayfası: www.instagram.com/bilgeoglubaklava
5
C.... K.......
gaziantepli bir ailenin kurmuş olduğu gerçek bir baklavacı. yeri kadıköy bahariye caddesi üzerinde kalır, çok merkezidir. ailenin büyük oğlu mehmet tamer bey dillere destan şeker mi şeker, sohbeti keyifli ve çok iyi niyetli birisidir. tatlısından, tuzlusuna her şeylerinde çok başarılılar. gerçek tatlının tek adresidir bilgeoğlu baklava, gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz, beğenme garantiniz vardır.
facebook sayfası: https://tr-tr.facebook.com/…aklava-274950282540817/
instagram sayfası: www.instagram.com/bilgeoglubaklava
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım