Yükleniyor...
2.1 Puan
53 Yorum

Eskici Kadıköy

Caferağa Mahallesi, Serasker Caddesi, Dilber Pasajı, No 104, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Telefon 0216 3380812
Yorumlar (53)
2
G.... K......
2
G.... K......
2
G.... K......
2
A..... K...
Ufacık ve basık bir mekan. Havalandırma ve klimalar iyi çalışmıyor. Girişte kimlik kontrolü yapmaları güzel. 8.30 itibariyle dolmaya başlıyor. Kapasitesinin çok fazla üstünde müşteri alıyorlar içeri. Girişler 22.00’dan sonra ücretli. Çalışanlar hızlı ve nazik. Fiyatlar ortalama denebilir. Biraları ne yazık ki soğuk değil, ılıktı.
1
H.... A......
Çalışanlar kaba, saçma sapan dam muhabbeti yapıyorlar. Kafalarına göre adam çıkarıyorlar. Müziği güzel ama işletme berbat. Kadıköye yakışmıyor.
3
Ö.... D.....
Sanırım haftaiçi gittiğim için normal düzeyde bir kalabalık vardı. İçkilerinin gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum ve giriş ücreti alınmadı. 2 kız rahatlıkla girdik.
1
S... Ö....
2 erkek 1 kadin girmek istedik diye 2ye 1 almıyoruz gibi sacmasapan bir bahane üreten mekan. 5 erkek 1 kadin falan anlarım da 2 erkek 1 kadin için söyledikleri kendi fikrime göre tamamen bahaneydi. Kapıda kafasına göre içeri alıp almama kararı veren insanların olduğu tamamen eski ruhu bozulmuş bir mekandır. Gitmeyi düşünenlerin bilgisine.
4
A.... B......
Konsept değiştiren mekan. Öncelikle giriş 20 tl ve bu sebeple çok kalabalık değil. Çalışanlar saygılı eskisi gibi kendilerini kadıkoyun sahibi sanan egoist ergenlerden kurtulmuşlar. Umarım aynı ergenler geri donmez. Müzik playlisti yenilenmiş ve yeni sarkılar da var. Umarım bu sistemi bozmazlar suanki haliyle çok iyi
1
V..... K...
1 den daha düşük puan verebilme şansım olsaydı onu kullanırdım. Mekan önünde duran gereksiz güvenlik sayısı. Kapıdan girerken vestiyerin zorunlu olduğu montunu vermek istemezsen içeri alınmadığın. Girer girmez kalabalık ve duman kokusu ile başbaşayız kaldığınız, ilgisiz son zamanlarda bu kaliteye göre pahalı yaş seviyesi düşük ve 90'lar adına bu kadar mekan açılmışken kalitesiz diyebileceğim bir yer.
1
H..... S.......
Vasat bir mekan . Geçerken uğradık , garsonları kaba ilgi alaka 0. Mekana biri gelmiş hiç umurları değil . Müşteri memnuniyeti diye bir cümle onlar için hiç var olmamış . Böle bir mekanda zaman harcamak , zamanınızı çöpe atmaktan farksız. Eğlenceye geleceksek o hiç yok ???? sinirimden gülüyorum
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım