4.0 - 8 Yorum

Deniz Yıldızı

Caferağa Mahallesi, Serasker Caddesi, No 6, Kadıköy, İstanbul
05323374338, 0216 4502534
Tür Restoranlar
Mutfak Taze Balık, Deniz Ürünleri, Bar
Ortalama tutar İki kişi için : 240.00 TL
Çalışma Saatleri
Hakkı Bahçıvan
  • 22:05, 2 Temmuz 2018
Kadikoy carsinin mutevazi balikcisi , mezeler ve ara sicaklar basarili servis hizli yalniz mekanda sigara icilmesi ciddi sorun..Baliklar taze ve fiyatlari uygun tavsiye ederim ..
Didem Çiftçioğlu
  • 08:03, 20 Mart 2017
Balık pazarının içinde keşfedilmesi zor bir mekan Denizyıldızı . Benim de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine haberdar olduğum mekan meydandaki Migros’a yakın ve Kadıköy’ün hareketliliğinden uzak bir konumda yer alıyor. Menüsü sadece balık ve mezeden oluşmadığından başka yemekleri de yeme şansınız bulunuyor. Mekan 2 katlı. Yukarı katında pencere kenarındaki masalar sokağı gördüğü için daha bir keyifli. Mekanda çalan müzik yok denecek kadar az, biraz daha sesli çalmaları ruha iyi gelebilir. Mezelersen levrek marin, pilaki ve haydari söyledik . Levrek marini çok lezzetli idi. Ara sıcak olarak da kalamarı mutlaka tavsiye ederim, taze servis edildiği her halinden belliydi. Balık olarak da istavrit seçtik ve çok güzel pişirilmişti. ???? Fiyat politikası da uygun olan mekan haftaiçi akşamlarının kolaylıkla vazgeçilmezi olabilir.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız. Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
deniz yıldızı çalışma saatleri,deniz yıldızı kaça kadar açık,deniz yıldızı müşteri hizmetleri,deniz yıldızı sipariş,deniz yıldızı telefon,