Yükleniyor...
2.4 Puan
27 Yorum

Burger King

Caferağa Mahallesi, Sakızgülü Sokak, No 22/A, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 4445464
Yorumlar (27)
3
A.... D........
Klasik Fast food restoranı belki ama hakkaten sanki heryer yağ içinde. Kaç kez ekmek bayat olduğu için şikayet ettim ve çok bekleyerek yenilerini alabildim.
4
T... T...
Servis oldukça hızlıydı, çalışanlar güleryüzlü, sıcak çikolatasını sevdik. Sakin ve ferah bir şube. Manzarası olan masalar temizlenmediği için köşede oturmak zorunda kaldık bu yüzden 4 yıldız
4
M. M.
Standart bir Burger King şubesi. Kadıköy merkez şubeye göre daha sakin. Personel ilgili ve güleryüzlü. Fiyatlar standart. Servis süresi ortalama.
3
S. Ö..
Sokak arasında. Oldukça büyük yere sahip uzun yıllardır yerini koruyan bir yer. Sağlıksız yemek yemek için diyet bozmak için çok uygun. Dondurmasıda güzel. Tavuklu burgerleri daha güzel mc göre.
2
H.... F.....
Sarhoş arkadaşların peşine takılıp girmiştim. Yoksa zincir lokantalarla işimiz olmaz. Burger King işte ne diyeyim. Lastik gibi burgerler :) Tam karşıda Tek büfe var ona giderim daha iyi :D Mekan da çok havasız. Aman aman kaçın :) Bol bol da ergen var. Bayılırım :D
2
H.... F.....
Sarhoş arkadaşların peşine takılıp girmiştim. Yoksa zincir lokantalarla işimiz olmaz. Burger King işte ne diyeyim. Lastik gibi burgerler :)

Tam karşıda Tek büfe var ona giderim daha iyi :D

Mekan da çok havasız. Aman aman kaçın :)

Bol bol da ergen var. Bayılırım :D
2
B..... K......
Siparişimi beklerken bi olaya tanıklık ettim. Mutfak tarafında bir çalışan soğan halkalarını pakete koyarken bir tanesini yere düşürdü.Yere doğru eğildi, dedim heralde alıp çöpe atıcak. Hayıııırr pakete koydu kfslldls şaşırıyorum böyle bakıyorum!!! Gördüğümü 3 çalışan gördü ve elleri ayaklarına dolandı çok saçma kdkskdsk komik gibi ama değil.. Üzgünüm burger king berkay dislike sana????????????????????????????????
2
B..... K......
Siparişimi beklerken bi olaya tanıklık ettim. Mutfak tarafında bir çalışan soğan halkalarını pakete koyarken bir tanesini yere düşürdü.Yere doğru eğildi, dedim heralde alıp çöpe atıcak. Hayıııırr pakete koydu kfslldls şaşırıyorum böyle bakıyorum!!! Gördüğümü 3 çalışan gördü ve elleri ayaklarına dolandı çok saçma kdkskdsk komik gibi ama değil.. Üzgünüm burger king berkay dislike sana
4
B.... Ç.........
Gittiğimizde mutlu olarak ayrıldık.Özelikle sezgin adlı personelinize çok teşekkür ederiz.Gayet sevecen ve ilgili davranışları bizi çok memnun etti.Tekrar gelmek ümidiyle.
1
F..... G.....
Hayatımda gördüğüm en iğrenç en yavaş en somutkan çalışanlarına sahip burger king burası tamam geniş ama geniş olması pek birşey ifade etmiyo
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım