Yükleniyor...
4.0 Puan
5 Yorum

Buddha Sahne

Caferağa Mahallesi, Kadife Sokak, No 14, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Publar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Telefon 0216 3458798
Yorumlar (5)
3
M...... M......
Çalışanlar gerçekten çok iyiler, cumartesi akşamı matmazelle oldukça eğlendik. Fiyatlar da gayet normal. Giriş ücretine hiç içecek dahil değil ama.
3
A.... Y......
Bilmeyenler için canlı müzik günlerinde giriş ücretli + drink yok. İçeçeğinize ayrıca ücret ödüyorsunuz. Sigara içme alanı kapalı alanda wc lerin temizliği fena değildi. Alan dar tabure, sandalye sorunu bulunuyor. Müzikler iyi iki bira içip çıkabilirsiniz.
4
A.... B......
Kadıkoyde canlı rock müzik dinletebileceğiniz en güzel yerlerden biri. Genellikle yabancı ağırlıklı ama türkçeye de daha fazla yer verilirse seviniriz :) küçük eğlenceli bir mekan
5
H.... G
Kadıköyde içkinizi içip eğlenebileceğiniz keyifli vakit geçirebileceğiniz küçük bir mekan. Çalışanlar iyi, saygılı ve güleryüzlü. Sahne alan gruplar güzel, eğlenceli. Özellikle salı geceleri Eksi Dört grubunu şiddetle tavsiye ederim ????????
5
H.... G
Kadıköyde içkinizi içip eğlenebileceğiniz keyifli vakit geçirebileceğiniz küçük bir mekan. Çalışanlar iyi, saygılı ve güleryüzlü. Sahne alan gruplar güzel, eğlenceli. Özellikle salı geceleri Eksi Dört grubunu şiddetle tavsiye ederim
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım