Yükleniyor...
2.6 Puan
98 Yorum

Asırlık Balık

Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sokak, No 34, Kadıköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 240.00 TL
Telefon 0216 3473737
Yorumlar (98)
2
N.... L....
Restoranın yeri çok iyi çalışanlar saygılı ancak lezzet açısından yeterli degil, ayrıca hesaba %10 ekleme yapıyorlar. O nedenle tavsiye edilecek bir yer degil malesef.
3
B..... A.......
Birkaç kez arkadaşımın önerisiyle tercih ettiğim bu mekanın hizmet kalitesi ilk denemelerimde çok iyiydi. Mezeler, kalamar ve karides güveç çok lezzetliydi, alkol ve diğer ürünlerinin fiyatları gerçekten uygundu. Ancak sonradan işletme kuralları değişmiş ve dayatmacı bir anlayış yerleşmiş. Şunu almak zorundasınız, bu olmazsa servis yapamayız gibi zorlayıcı bir anlayış vardı. Maalesef büyük hayalkırıklığı ile karşılaşabilirsiniz.
2
S.... T.....
Rakı fiyatları tekel fiyatlarıyla neredeyse aynı olan bu mekana birçok kez gittim. Hizmet kalitesinde ilk başlarda sıkıntı olmayan bu mekanda sonrasında öğrenci arkadaş ortamıyla gittiğimiz zaman verilen hizmet kalitesi ilk başta sunduklarıyla bambaşkaydı. Hiçbir zaman böyle bişeye zorunlu tutmadıkları halde mezeler konusunda bunu almak zorundasınız şunu sipariş etmek zorunlu denerek kendilerince fiyatı kabartmaya yönelik hareketlerde bulundular. Ancak fiyat konusunda bahsettiğim gibi oldukça uygun. Beraber gittiğiniz kişilere göre hizmet kalitesi değişebilir.
4
B...... K........
Aslında buraya tavsiye üzerine geldik. Puanını görünce bi vazgeçtik ama insanlar bu tarz bi yerden beklentiyi çok yüksek tuttukları için hayal kırıklığı yaşamış olabilirler. Bence fiyat performans açısından oldukça başarılı. Fiyatlar orta lezzetler iyi. Hizmet hızlı ve güzel.
1
C.. D.....
1
C.. D.....
1
C.. D.....
1
L... ⛵.....
Güzeldir diye girdik ama tek kelimeyle vasattı. Yeni rakı vermiyorlar onun yerine beylerbeyi göbek ya da efe gold verebiliriz dediler. Fiyat performans oranı doğru orantılı değil. Tavsiye etmem.
1
E... C.....
Gecenin 22: 30'da bira ve yemek icin servis açamam diyecek kadar hadsiz ve terbiyesiz bir işletme. Kim gider artık.kendinizi ne zannediyorsunuz.herkes rakı içmek zorunda mi?
3
T............ T............
3/4 kişi birşeyler atıştırıp rakı içelim derseniz, doğru mekan. Öyle ben menümle, servisimle, manzaramla yıkılıyorum demiyor zaten. Konsepti belli. Doğru beklenti ile giderseniz fena yer değil bence.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım