3.7 Puan
11 Yorum

McDonald's

BP benzin istasyonu Yanı, Londra Asfaltı, Merter, Güngören, İstanbul
2
Güliz Erdoğan
7/24 açık olduğu için üniversite zamanında sabaha kadar burada oturup ders çalışmışlığım var. Çalışan orta yaşlı kişiyi azarlamışlardı müşterilerin yanında. Gerçekten çok kötü davranıldı. Şikayet etmedik yorgunluktan ancak buradan söyleyebilirim. Kaliteniz güzel ama insanlara kötü davranma, başkalarının yanında kötü duruma sokmaya hakkınız yok. Lütfen dikkat edilsin!
3
Bengiamo
24 saat acik olmadi ile hayat kurtarici bir sube olma ozelligini uzun yillar surdurmus bir isletmedir. Ozellikle vakitsiz havaalani yolculuklarinin ve donuslerinin ugrak mekani.
3
Damla
İç mekan güzel özellikle kışın kahvenizi pastanızı uygun fiyata alıp arkadaşınızla oturabileceğiniz sakin mcdonalds şubesidir ama özellikle mekanın kokusu bazen gerçekten rahatsız edebiliyor.
4
Kemal Toygun Yıldız
Türkiye'de arabaya servis yapan ilk Mc Donald's şubesidir. İlk zamanlar tek katlı, bilindik Mc Donald's evi şeklindeydi. Daha sonradan 3 katlı devasa bir restorana dönüştü.
4
Lezzet Tutkunu
Çocukluğumdan beri giderim bir mekan hiç mi değişmezin adresidir, tarzı dizaynı neredeyse onca yıla ramen aynı. En sevdiği mc subesidir diyebilirim. Ulaşım açısından merkezi konumu oldukça iyidir. Metrobusten Zeytinburnu durağından geçerken insanın aklını çeler. Servisi hızlıdır. Lezzeti güzeldir. Mc gibi mc'dir.
3
Mehmet Akgul
Hayatımda ilk arabaya servisi burada yaşadım. Güzel bir deneyimdi. Mcdonalds filmini izleyin,buralara daha sık uğrayacaksınız. Bir basari hikayesi Mcdonalds...
5
Melis Ozkan
Lezzet olarak diğer McDonald's şubelerinden bir farkı yok, fakat arabaya servisi ve E5 üzerindeki merkezi konumu ile diğer şubelerden artıları var. Bir de küçükken oyun parkı yüzünden sürekli buraya gelmek istiyordum :) E5 üzerinde karnınız acıktığında, arabaya servis alıp yolda bir şeyler atıştırabilirsiniz. (Arabayı siz kullanmayınca eğlenceli oluyor. ) :)
4
Gurme_engineer
En eski Mc Donald's subelerinden biri olmasina ragmen bir kac kez tadilat gördüğünden dolayi mekanin içerisi yenilenmiş ve daha cok cafeye benzemektedir. Merter E-5 hemen yanında bulunmasından dolayı cok iyi bir konumdadır. Ayrıca arabaya servis hizmetinin ilk temsilcilerindendir. 24 saat açık olması mekanın en önemli özelliklerinden biridir. Mekan oldukça ferah ve hijyen dır. Bunların dışında klasik bir Mc Donald's şubesi dir.
4
Kagan Kamacioglu
Tipik McDonald's güzelliği ve lezzeti. İlk arabaya servis temsilcilerinden biridir. Çok eski bir şube olmasına karşın temiz ve çok ferahtır. Sadece servisin hızı biraz canınızı sıkabilir. Siz yinede buranın Merter E5 yanında en güzel fast food olduğunu unutmayın derim ????
4
Mehmet Gülay
Mcdonalds'ın en eski şubelerindendir ama yıllar içinde birçok kez tadilat gördü ve hiç eski kalmadı. 24 saat açıktır. Arabaya servisin ilk temsilcilerindendir. Merter'de E-5'in hemen yanında yer almasının da etkisiyle her daim işlek bir Mcdonalds şubesidir.
5
Varsayalım Göksu Akdere
Gece yarisi tatli krizi - Gece açik sube olmasi süper.Gece yarisi canin tatli çekti mi hemen buraya damliyorsun.Dondurmali visneli pie benim favorim.Ayrica arabaya servisin de oldugu bir sube.Seviyorum.
Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?