Nesliylee
 • 14:46, 15 Temmuz 2020
Malzemeden kaçmadan yaparlarsa hamuru zaten güzel mükemeli yakalıyacaktır
Yiyenhanim
 • 22:54, 14 Haziran 2019
İkramlar iyi, etli ekmek ve bamya çorbası da çok iyi.
Burak Yılmazz
 • 13:54, 13 Mayıs 2019
2 kişi gittik etli ekmek söyledik fazla beğenmedim tadı yavandı çay söyledik kötüydü en önemlisi başka masalara ikram verilirken bize hiç bişey verilmedi garsona sordum kıvırdı cevap veremedi vasfına göre cevap verdi başarısız mekan .
Kerim Rmvc
 • 02:14, 9 Şubat 2019
Güzel mekan kahvaltı çok doyurucu değil pide çeşitler vs hakkını vermiş çok lezzetli az yağlı ayran güzel tatlılarda aynı şekilde iyi , servis hızlı
Selim
 • 10:29, 27 Nisan 2018
Kahvaltı dahi sayılmaz sucuklu yumurta ve cay 21.50 lira aldılar çok pahalı ve curcuna sabah saati kendinizle zorla ilgilendiriyorsunuz sucuklu yumurta dedim kaç yumurta kırayım diye soruyor hahahah
Emre Ulutas
 • 14:33, 3 Şubat 2018
Merter’ de ara sokaklarda kalan bir mekan. Konumundan beklenmeyecek bir lezzete sahip. Özellikle bamya çorbası efsane. Etli ekmek de bir o kadar lezzetli. En önemlisi çıtır çıtır. Muhakkak gitmenizi tavsiye ediyorum.
Okan Kaya
 • 15:23, 6 Ocak 2017
Bamya çorbası ile başlayıp etli ekmek ile devam eden lezzet patlamalarını yaşadığım yer. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Sütlaç yemeyi unutmayın ????
L'overdose
 • 02:24, 21 Haziran 2017
Gitmeyin, Sirkeci’deki gibi zannedip gaflete düşmeyin!  zayıf bir mönü, pazar günü Sirkeci kapalı diye gittiğimiz ve de hata ettiğimiz bir yer!
Mustafa Cankilic
 • 21:22, 18 Temmuz 2017
Gittiğinizde ah ovalı nerde demeyin. Ovali nin tırnağı bile olamaz. Bana göre sıradan ve Ramazan'da iyi fiyat bindirmişler...Tavsiye ederken düşünürüm...,
Sabri Bekler
 • 00:12, 18 Temmuz 2017
Ürünleri lezzetli fakat hem porsiyonlar küçük hem fiyat pahalı. Son yediğimde 1 porsiyon tandıra çocuk doymazdı. Zam yapmadan porsiyonları büyütün daha sık gelelim
Hüseyin Şahin
 • 16:20, 10 Haziran 2017
Merter tekstil piyasasının merkezinde olmasına rağmen lezzetini koruyan ender yerlerden biri..genelde öğlen saatleri yoğun olduğundan sallama iş yapmıyorlar.kuşbaşılı pide diğer adı bıçak arası pide denedim öncelikle etin siniri çok iyi alınmış olup gram yağ yoktu ve çok leziz di..daha önceleri bamya çorbası ve etli ekmeğini denemiştim fena değildi..çiğ köfte yi menüden kaldırmaları lazım ( ikram ) çok kötü...tatlıları fena değildi..daha iyi olabilir..genede konya mutfağında istanbulda ilk 5 içinde yer alır..tavsiye ederim.
Fatmanur
 • 18:13, 23 Temmuz 2017
Merter'in göbeğinde yer alıyor. Çiğ köftesi,tandırı, lahmacunu,döneri çok lezzetli. ???? Üstelik fiyatları da ortalamanın biraz altında. Tam bir esnaf lokantası görünümü var. Tavsiye ederim.
Yusuf
 • 13:31, 28 Haziran 2017
İki adet urfa durum siparis verdim durumleri getiren arkadas fiyati soyleyince bu ucretlendirmenin neden porsyon seviyesinde oldugunu sordum getiren arkadas firmada durumunde porsyonunda fiyatlarinin ayni oldugunu bir fark olmadigini soyledi , hayatimda ilk defa bir restorantta boyle sasirtici bir fiyat politikasiyla karsilastim, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Enes Aslan
 • 02:15, 2 Temmuz 2016
Mekanın işletmecisi reklamını sosyal medyada iyi yapıyor, videoları izleyince bir deneyeyim dedim sonuç hayal kırıklığı oldu maalesef. Kaburga, tandır ve etli ekmek söyledik hepsi soğuk geldi haliyle lezzet olarak vasattılar (bize mi soğuk denk geldi yoksa adamına göre değişiyor mu orasını bilmiyorum) üzerine meşhur tatlıyı söyledik o da bayat gibi bir izlenim bıraktı. Fiyat, servisin sıcak geliyor olduğunu varsayarsak makul.
Ece Yıldırım
 • 00:36, 27 Haziran 2016
Senelerdir gider geliriz ! Pide denince akla gelecek yerler listenizde mutlaka olmalı ;) Kuşbaşılı pidesi tavsiye edilir...Açık ayranlarıda mevcut. Merter'e yokunuz düşerse gidiniz efenim... Karnım açken pidenin fotografını çekmeyi atlamışım :) birdahakine artık!
Kagan Kamacioglu
 • 21:10, 10 Mart 2016
Burası babadan oğula tarihi bir lezzet ve esnaf kimliği aktarmış. Merter için önemli bir değer. Aynı zamanda Lahmacun konusunda sanırım Merter'in en iyisi diyebiliriz. Kesinlikle buraya yolunuz düşerse uğrayın derim ????
Tastestanbul
 • 22:30, 30 Haziran 2016
Mekan ⭐️⭐️⭐️ Servis⭐️⭐️⭐️⭐️ Sunum⭐️⭐️ Lezzet⭐️⭐️⭐️⭐️ Çeşitlilik⭐️⭐️⭐️ Fiyat⭐️⭐️⭐️ Güvenç Konyalı hakkında çokta bir açıklama yapmaya gerek yok. Yıllardır İstanbul da "etli ekmek, bıçakarası" denildiğinde akla gelen nadir isimlerdendir. Ben de Ramazan ayında iftarda gitme fırsatı buldum. Bamya çorbası çok ilginç ve güzel bir yemekmiş, tavsiye edildiği kadar var, mutlaka denenmeli. Bıçakarası da müthişti. Fakat fırın kebabı tek geçerim, anlatmakla lezzeti ifade edilemez. İftar saati yoğunluk olmasına rağmen servis hızlıydı ve yemekler sıcaktı. Konya mutfağı aradığımda tekrar tekrar aklıma gelecek, başka mutfakları kıyasta referans alacağım bir mekan. Fiyatlar ortalama, mekan temiz. Gideceklere şimdiden afiyet olsun ????????????????
Kerem Can Germirligil
 • 23:27, 20 Haziran 2016
Diger sokak arasindaki subesi kadar olmasa da bu sube de yine o leziz Konya etli ekmek kalitesini yakalamis. Cig kofteleri de cok guzeldir. Merter meydanda olmasi mekan icin avantaj. Dis tarafta oturdugunuzda merterin havasini hissedebiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ilker CARKCİ
 • 13:29, 20 Mayıs 2015
Merterin en eski esnaflarından bir firma... Ürünlerinin geneli çok iyi ve kaliteli... Paket serviste de çok basarili... Fiyatlarda gayet iyi... Denemenizde fayda var...
Candan Ezgi Oran
 • 22:31, 22 Nisan 2015
Staj için ibb binasına gittikten sonra uğradık buraya. Dıştan pek güzel bi yer değil ama etli ekmekleri çok güzel. Mekan Salas dekorasyon için hiç ugrasilmamis ama etli ekmekleri cok lezzetli