3.8 Puan
8 Yorum

Çinili Şadırvan

Abdurrahman Nafız Gürman Mahallesi, Ahmet Kutsi Tecer Caddesi, No 57/A, Güngören, İstanbul
1
Abuzer Kadayıf
5
Müge Keskintaş Ekici
4
Melih Küçüktunç
Doneri 10 numara cok iyi zaten bufenin önünden gecince donerin kokusu seni iceri cekiyor. :) et doneri tavsiye ederim. diger yemeklerini bilmiyorum.
3
Yusuf Izzettin Pamuk
Çevredeki en iyi et ve tavuk döneri yapan mekan.diğer yemek çeşitleri de gayet güzel olan tam bir esnaf mekanı.özellikle pide arasına et döneri sadece patatesle birlikte etin tadına vararak denemenizi tavsiye ederim.işi bilen usta eller her yerde anlaşılır.
5
Mert Pala
TAM Bİ ESNAF KONUŞMALARI FİYATLARI SERVİS HIZI ADAMA 1 PİDE 1 AYRAN DİYORUM DİĞER YERLER GİBİ BU KADARA SERVİS YAPAMIYORUZ FALAN DEMİYORLAR ADAMA AKSPAYA DİYORUM HOP GETİRİYOR LEZZETİDE ON NUMARA :)
4
Mücahid Karakuş
Çok acıkmıştım, planımda buraya girmek yoktu :) :) dayanamadım ve girdim ve beğendim. Civardaki en lezzetli döneri yapıyor diyebilirim. Açık ayranida gayet lezzetliydi. Servis hızlı, mekan temiz yalnız bayağı küçük ve kullanışsız. Mekan sahibine bir tavsiye, içeride pencere onunda bir bar tipi masa olmaması bence büyük eksiklik. Yemek yerken çok zorlandım. Genel olarak güzel. Civarda dikkat ettim böyle bir büfe yok. Yolunuz düşerse tavsiye ederim. Afiyet olsun.
4
Uğur Batır
Istanbul'da yediğim en iyi fast-food dönerlerden. Pidelerini kendileri hazırlıyorlar ve cok güzel. Ekmek arasi yerine pide tercih edin. Valla canim cekti
4
Ada Gezgin
Merter'de en iyi döneri yapan yer. Lezzetli ve hizli. Fiyat performans açisindan da iyi. Lakin mekân küçük, yol üstünde taburede oturabiliyorsunuz ancak. Pide arasi tavuk döner: 3,5 TL
Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?