Yükleniyor...
2.0 Puan
4 Yorum

Dilek Pastanesi

Viaport Venezia AVM, Giriş Katı, Karadeniz Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Gaziosmanpaşa, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 809 65 90
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Alkol bulunmaz.
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Kapalı alan var.
 • Sodexo
 • Setcard
 • Ticket
 • Multinet
 • Metropol Card
 • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (4)
5
L.... G.......
Sürekli gittiğim bir yer fiyat olarak bir çok yere göre farklı fakat kullanılan malzemeleri görme şansım oldu bir çok yer gibi kalitesiz ürünlerden ziyade kaliteli ürün kullanıyorlar daha sağlıklı ve kaliteli hizmet için fiyat bana fazla gelmiyor nasıl bir hizmet kalite istediğimize bağlı fiyatlar. Waffle yemek için özellikle gittiğim bir yer bilmeden insanların ekmeklerine sallamak kolay fakat bir çok kez en iyisi olsun diye usta değiştirildiğini çikolata soslarında en iyi marka kullandıklarını temin edebilirim. Chicken Alfredo makarnası piyasadaki bir çok muadil makarnadan değil orijinal makarnasından yapılıyor porsiyon olarak her defasında çok fazla doyuyorum sos olarak kullanılan krema ve baharatlar ucuz ürünler değil aksine kaliteli ürünler işletme müşteri hizmetlerine ve lezzetlerine önem veriyor pandemi sürecinde dahi ürünlerde kullandığı malzeme kalitesinden ödün vermemiştir işletme içerisinde ürünleri inceleme şansım olduğu için bu konuda çok rahat yorum yapabiliyorum ürün porsiyonları gayet doyurucu keza venazia dilek pastanesi müşteri memnuniyeti ni önde tutarak yeni lezzetlere açık bir işletme, tatlar porsiyonlar konusunda gelişime açık bir işletmedir. Bahsedilenler den anladığım kadarıyla lütfen yorumlarda gerçekçi davranalım bir çok insan oradan ekmek parası kazanıyor ben de müşterisiyim ve bir müşteri olarak ürünlerini inceleme hakkımı kullandım yemeklerin nasıl temiz yapıldığına kadar açıkcası lezzet, kalite ,hijyen önemlidir. Garsonun yüzüme bakması veya patronunun ilgisi değil orası bir restorant cafe pastane yemek yemeye güzel bir tat almaya gidiyoruz .
1
E... Ş.......
Mekan sahibi maske bile takmıyor. Normalde dilek'i heryerde severim. Ama burasi resmen pişmanlık. Mekan kocaman ama garsonlarin birbirinden haberi yok. Waffle istedik 45 dakikada geldi. Servis hizmeti aşırı kötü ve yavaş. Dilek gibo tatlısıyla ünlü bi mekanda waffle nasil bu kadar kötü olabilir anlayamadık. Kesinlikle yemeyin. Cikolatasi nutelladan hallice bir waffle istemiyorsaniz tabi.
1
M..... D....
VASATIN ÇOK ÇOK ALTINDA, FİYATI DA NİSPETEN YÜKSEK BİR YER. TAVSİYE ETMİYORUM
1
Y...... A.....
Vermiş olduğumuz makarna ve mantı siparişleri lezzet ve porsiyon açısından vasatın altında. Chicken Alfredo tavuklar pişmemiş ve soğuk makarnanın sosu yok denecek kadar az tabağın dibinde sulu bir şekilde duruyordu. Makarnayla karışmamış. Tuz veya herhangi bir baharat kullanılmamış malesef hiç bir tat alamadık. Mantı pişmemiş sertti. Bu yüksek fiyatlara bu yemekler olmamış. Tek güzel şey yemekle beraber gelen cola. Teşekkürler Dilek Pastanesi görüşmemek üzeree...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım