Yükleniyor...
3.4 Puan
11 Yorum

Ziyafet Büryan Kebap Salonu

Zeyrek Mahallesi, İtfaiye Caddesi, No 6, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Güneydoğu
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 523 12 59
Neler var?
 • Paket Servisi
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Akşam yemeği uygun.
 • Banka kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Dış mekan var.
 • Ramazan
 • Kapalı alan var.
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Klimalı
Yorumlar (11)
5
B B
Çok iyi bir yer, lezzetli, özenli ve hesaplı. Tavsiye edilir. Personelin davranışı iyi ve nazik.
5
Z.... A....
Sırf salaş bir mekan deneyelim geldi diye girdim.. Ama lezzeti ve özeniyle çok şaşırttı.. Zomato daki puanının 3 olması çok şaşırtıcı.. Aşırı et seven bir insan değilim o yüzden yediğim etin lezzeti mutlaka güzel olmalı.. Ezmesi acısı hafif ve lezzetliydi.. İkram edilen pide ekmeğin dışında lavaş istedim.. Isıtılmış kıtır kıtır geldi.. Daha ne diyim bilmiyorum ama sur daki birçok girdiğim mekandan dekorasyon olarak daha vasat ama lezzet olarak daha iyi bir yer.. Ayrıca garson vs elemanlar da çok kibar.. Not:yorumda ramazan ayında iyi değildi diyen olmuş.. Emin olun ramazanda surdakilerin birçoğu yemekleri yetiştirebilmek için normalde ki kadar özenemiyor.. Bu sebeple lezzet çok farkediyor..
3
M..... K...
Ramazan’da iftara gittik herkese yetişebilmek için 1 saat belki daha fazla öncesinden hazırlanıyor (büryan kebap için söylüyorum) iftara yakın krizine fırında ısıtıp öyle servis ediyorlar. Açıkcası pek hoş olmadı çünkü et soğuduktan Sonra ısıtılıp getiriliyor ve altındaki pide sertleşiyor. Bir hafta önce Bitlis büryan kebap ta iftar yaptım ancak eti doğrayıp öyle servis ettiler öncesinde hazırlanmıyor Bitlis büryanda. Burasını Ramazan’da tavsiye etmem haksızlık olur diğer günlerde tekrar deniycem. Et kokuyor ve çok ağırdı. Mezeler vasat. Bumbar dolma oda vasat geldi iç pilavı kuru ve tadsızdı. Ortalama altında diyebilirim.
4
G..... B....
Ufak ve masaların sınırlı olmasına rağmen büryan ve perde pilavı yiyebileceğiniz harika bir mekan. Lezzet on numara..
Ayranın sunumu bir başka güzel.
4
G..... B....
Ufak ve masaların sınırlı olmasına rağmen büryan ve perde pilavı yiyebileceğiniz harika bir mekan. Lezzet on numara.. Ayranın sunumu bir başka güzel.
2
C.. T.........
İftar için gittim kalabalığa rağmen sunum sıcak sayılabilecek seviyedeydi. Masa gayet dolu porsiyonlar vardı ezme ve cigkofteden fazladan porsiyonda aldık... Büryanı için pek bisey diyemem çok fazla değişik mekanda büryan yemiş değilim ama bürhan kendine has olarak hijyenik bişey değil aman etimden kıl çıkmasın aman yağ mı o diyorsanız uzak durulması lazım. Gerçekten övülmeyi hak eden birşeyi varsa Ziyafetin o da perde pilavıydı... 4 kişilik grupta 2 arkadaşım neredeyse hiç bir şey yemeden kalktı diyebilirim. Ben midesiz olduğum için ne koyulduysa sofraya sildim süpürdüm tabii :) Dediğim gibi kiminle gittiginize dikkat etmelisiniz. Büryan yerken arkadaş çevresinden gelen olumsuz elestirilir sizin yemek zevkinizi düşürecektir.
2
C.. T.........
İftar için gittim kalabalığa rağmen sunum sıcak sayılabilecek seviyedeydi. Masa gayet dolu porsiyonlar vardı ezme ve cigkofteden fazladan porsiyonda aldık... Büryanı için pek bisey diyemem çok fazla değişik mekanda büryan yemiş değilim ama bürhan kendine has olarak hijyenik bişey değil aman etimden kıl çıkmasın aman yağ mı o diyorsanız uzak durulması lazım. Gerçekten övülmeyi hak eden birşeyi varsa Ziyafetin o da perde pilavıydı... 4 kişilik grupta 2 arkadaşım neredeyse hiç bir şey yemeden kalktı diyebilirim. Ben midesiz olduğum için ne koyulduysa sofraya sildim süpürdüm tabii :)

Dediğim gibi kiminle gittiginize dikkat etmelisiniz. Büryan yerken arkadaş çevresinden gelen olumsuz elestirilir sizin yemek zevkinizi düşürecektir.
3
A.... Ş.....
Kadınlar pazarının her yeri her noktası ayrı bir lezzet durağı. Özellikle Siirt ve çevre illerin yemeklerine meraklı iseniz burada yok yok. Yöresel ürünler çiğ et sakatat ne ararsanız var. Ama işletmelerde şark kafası hakim, gerek hijyen noktasında gerekse müşteriye davranış noktasında bazı sıkıntılar var. Epey bir yol almaları lazım. Kadınlar pazarına bir iki defa gelip memnun kalmasam da bir kezde Ziyafet büryanı deneyelim dedik. Solunda meşhur olan büryancı karşısında meşhur olan kebapçı var. Onlarda büryan yemiş ama tat tuz alamamıştım. Ziyafet büryanda et daha sulu daha lezzetliydi. Et kurumamıştı, içi sulu kalmıştı. Galiba gerçek büryan bu olsa gerek diyerek zevkle yedik. Ziyafet büryanda diğer yöresel yemekleri de bulabilirsiniz. İşletme diğer mekanlara göre müşteri ile daha ilgili gibi. Kadınlar pazarına yolunuz düşerse birde burayı test edin büryanı birde burada deneyin derim. Tavsiye olunur.
3
A.... Ş.....
Kadınlar pazarının her yeri her noktası ayrı bir lezzet durağı. Özellikle Siirt ve çevre illerin yemeklerine meraklı iseniz burada yok yok. Yöresel ürünler çiğ et sakatat ne ararsanız var. Ama işletmelerde şark kafası hakim, gerek hijyen noktasında gerekse müşteriye davranış noktasında bazı sıkıntılar var. Epey bir yol almaları lazım.

Kadınlar pazarına bir iki defa gelip memnun kalmasam da bir kezde Ziyafet büryanı deneyelim dedik. Solunda meşhur olan büryancı karşısında meşhur olan kebapçı var. Onlarda büryan yemiş ama tat tuz alamamıştım. Ziyafet büryanda et daha sulu daha lezzetliydi. Et kurumamıştı, içi sulu kalmıştı. Galiba gerçek büryan bu olsa gerek diyerek zevkle yedik.

Ziyafet büryanda diğer yöresel yemekleri de bulabilirsiniz. İşletme diğer mekanlara göre müşteri ile daha ilgili gibi. Kadınlar pazarına yolunuz düşerse birde burayı test edin büryanı birde burada deneyin derim.

Tavsiye olunur.
4
M...... Ö.........
Lezzetli kebap büryanı ilk yiyişim oldu ve çok memnun kaldım, büryanı denenmeli, denendikten sonra mutlu olunmalı. Esnaf lokantası tadında, hoş bir ortam.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım