Yükleniyor...
2.9 Puan
20 Yorum

Güneydoğu Sofrası

Zeyrek Mahallesi, İtfaiye Caddesi, Tezgahçılar Sokak, No 2, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Pide, Doğu Anadolu
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Gel-Al
 • Lunch menü var
 • Paket Servisi
 • Nakit Ödeme
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Ramazan
 • Wi-Fi
 • Dış mekan var.
 • Masa rezervasyonu önerilir
 • Klimalı
 • Kapalı alan var.
Yorumlar (20)
5
A... A...
Mutlaka gidip yemek yiyeceginiz bi mekan Bazi arkadaslar yazmis iste salata parasi alınıyor öyle bir sey yok..
1
M.... E....
Tam bir şark kurnazı işletme. Yemediğiniz ya da ikram olarak gönderilen yiyeceklerin parasını çaktırmadan hesaba yansıtırlar. Garson istemediğimiz bir salata getirdi; istemediğimizi belirttiğimizde ikram olduğunu söyledi fakat çıkışta resmen zorla ve kaba şekilde ücretini aldılar. Uğranmaması gereken bir yer.
1
M.... E....
Tam bir şark kurnazı işletme. Yemediğiniz ya da ikram olarak gönderilen yiyeceklerin parasını çaktırmadan hesaba yansıtırlar. Garson istemediğimiz bir salata getirdi; istemediğimizi belirttiğimizde ikram olduğunu söyledi fakat çıkışta resmen zorla ve kaba şekilde ücretini aldılar. Uğranmaması gereken bir yer.
1
A.... A....
Yemediğiniz yiyeceklerin parasını resmen bir dayatma ile gasp ediyorlar. Bunun adı hırsızlık. Dolandırılmak istemiyorsanız buraya gitmeyin. Haksız yere alınan paraya gelince; haram zıkkım olsun.
1
S.... S....
“Kötü niyetli işletme nasıl olur”un cevabı bu mekanda resmen. İki kişi gittiğimiz mekanda yemeğimizi yiyip hesabı ödemek için alt kata indik. Menüde yazan fiyat ile bizden istenen hesap arasında 10lira fark vardı. Sebebini sorduk, saçma sapan bir savunma ile bir daha gelmezsiniz olur biter dedi kasadaki adam. Yaw siz işletmecimisiniz yoksa hırsızmı? İşletmeci olamadığınız kesin bunun adı hırsızlıktır, 5tl 10tl fazla almak sizi zengin etmez ve müşteriyide çok etkilemez ama siz kötü niyetlisiniz o yüzden o mekan er yada geç kapanmaya mahkumdur. Yazık gerçekten hem güneydoğu ismini karalıyorsunuz hem kul hakkını gasp ediyorsunuz.. haram olsun başka söze gerek yok!!!
1
S.... S....
“Kötü niyetli işletme nasıl olur”un cevabı bu mekanda resmen. İki kişi gittiğimiz mekanda yemeğimizi yiyip hesabı ödemek için alt kata indik. Menüde yazan fiyat ile bizden istenen hesap arasında 10lira fark vardı. Sebebini sorduk, saçma sapan bir savunma ile bir daha gelmezsiniz olur biter dedi kasadaki adam. 5tl 10tl fazla almak sizi zengin etmez ve müşteriyide çok etkilemez ama siz kötü niyetlisiniz o yüzden o mekan er yada geç kapanmaya mahkumdur. 
4
M.... W......
Urfa lezzetliydi ancak boyutu biraz küçük geldi, ikram boldu, az çorba ve salata geldi, çorbaya bayıldım. Urfa 17 tl, tabağın boyutuna göre uygun geldi, pideler de ayrı güzeldi.
4
H........ U...
Kadınlar pazarında yemek yediğim üçüncü yer. Şeref büryandan daha hızlı hizmeti var. Fakat perde pilavında baharat olmaması beni üzdü. Söyledik. Bakalım bir dahaki sefere ne olacak. İftar olarak gittik ve çogu yerde olan fix menü yok. 2 çorba salata çiğköfte 2 ayran 2 içlı köfte 1 perde pilavı ve 2 büryana 90 tl ödedim. Ve sayısız çay. Ama açık veriyorlar hoşuma gitmedi. Bir daha sakin bir günde kebaplarinı tatmaya gideceğim.
1
M.... ş.......
öncelikle çok   pahalı ve resmen insana geçirmeli  bi  yer  1. si  4 çorba 4 büryan bi perde pilavı 155  milyon alındı    2.si 2 büryan iki çorba bi perde  pilavı  100  lira  alında    kesinlikle  kimseye tavsiye etmiyuzz ,
1
M.... ş.......
öncelikle çok   pahalı ve resmen insana geçirmeli  bi  yer  1. si  4 çorba 4 büryan bi perde pilavı 155  milyon alındı    2.si 2 büryan iki çorba bi perde  pilavı  100  lira  alında    kesinlikle  kimseye tavsiye etmiyuzz
,
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım