Yükleniyor...
3.5 Puan
27 Yorum

Zambo Çikolata & Cafe

Rüstempaşa Mahallesi, Büyükbaş Sokak, No:2, Eminönü Merkez, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 5140288
Yorumlar (27)
1
H.... K....
Çikolatalarının güzelliği yadsınamaz fakat çalışanların tutumu,müşteriye ilgisizliği,her soruya maalesef şeklinde cevap vermeleri berbat,rezalet.Masa temizliği de sıfır.
4
Z....... Z.......
İstanbul Coffee Festivali'nde yediğimiz wafflelardan sonra müdavimi olduğumuz bir mekan haline geldi. Eminönüne her geldiğimizde uğrarız. Dondurma aşığıkları olarak çilekli dondurması bizden geçer not aldı. Ama waffle için uğramanızı şiddetle tavsiye ederim.☺
3
İ.... G.......
tekrar gitmek istiyeceğim bir yer değil ama yediğim waffle fena değildi ortalamaydı sadece istemediğimiz halde 2 tane türk kahvesi gelmesi hoşuma gitmedi.
4
M.... M....
Beğendik????????????
4
M.... M....
Beğendik
5
M............. M..........
Fiyatlar ortalama,çikolatası lezzetli. Benim en çok hoşuma giden şey çalışanların kalkın gidin tarzı bir psikolojik baskı yapmamasıydı. Burda içeceklerimiz vs bittigi halde uzunca oturduk ve hiç karışmadılar. Çok rahat ve sıcak bir ortam,arkadaşlarla sohbet etmelik. Kesinlikle elmaçayı içilmeli. Fondü yemiştim bir de,çikolatası güzel :)
5
M............. M..........
Fiyatlar ortalama,çikolatası lezzetli.
Benim en çok hoşuma giden şey çalışanların kalkın gidin tarzı bir psikolojik baskı yapmamasıydı. Burda içeceklerimiz vs bittigi halde uzunca oturduk ve hiç karışmadılar. Çok rahat ve sıcak bir ortam,arkadaşlarla sohbet etmelik.
Kesinlikle elmaçayı içilmeli. Fondü yemiştim bir de,çikolatası güzel :)
3
B.... B....
Standart bir Waffle ' da benim gibi daha çok ön planda hamur olması gerektiğini düşünenlerdenseniz üzerinde sos, fındık, meyve vs. size fazlasıyla ağır gelecektir. Ücretler de biraz yüksek kesinlikle bir waffle iki kişi yemenizi tavsiye ederim. Gereken lezzet ve doyuma ulaşacaksınız.
4
D.... T....
Eğer burada waffle yemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum. O kadar lezzetli ki koca bir waffle tek başıma bitirmiştim burdan önce ki yediklerinizi unutucaksiniz ve burdan başka bir yerde de waffle yemeyeceksiniz????
4
D.... T....
Eğer burada waffle yemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum. O kadar lezzetli ki koca bir waffle tek başıma bitirmiştim burdan önce ki yediklerinizi unutucaksiniz ve burdan başka bir yerde de waffle yemeyeceksiniz
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım