Yükleniyor...
2.1 Puan
19 Yorum

Yıldızlar Restaurant

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Eminönü Boğaz Tarafı, No 4-5, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 250.00 TL
Telefon 0212 5289248
Yorumlar (19)
1
U... U...
Öncelikle şunu belirtmek isterim.isletmeciyseniz sizin işiniz misafir memnuniyeti olmalıdır.zaten memnun ederseniz para kazanırsınız zaten memnun olan kişi kesinlikle bir daha gelecektir.yillardir restaurant sektorundeyim ama böyle iticilik gormedim yemeğiniz, servisiniz, kötü olabilir.ancak yüzünüz asik olamaz misafiri ezme gibi bir hakkınız yok bu işin fitratinda böyle birşey yok,bir daha asla ve gitmeyin derim bir restaurantci olarak
1
I... B....
This place used to be my favorite until it became over commercial, over-priced, and the food became bad! the waiters are constantly trying to convince you to buy more plates to a limit that you can't really focus on the place, the only good thing about it is the wine. Too bad it was one of the few choices for a romantic sea side dinner under the bridge, now to be fair the entire area restaurants were better, they all became more like a scam. If you do go there make sure you take a double look at the bill, they sometimes add stuff you didn't order!!
1
M....... V.....
Extremely unethical restaurants! Please don't go here! The food quality was bad, plus they added few things in the bill without asking us. This place is a scam.
1
M....... M.......
Extremely unethical restaurants! Please don't go here! The food quality was bad, plus they added few things in the bill without asking us. This place is a scam.
1
Z..... K........
ay restorantından sanki çok memnun kaldık bide karadeniz turunamı gidicez allah yazdıysa bossun sokaga atacak param yok benim turum jolly tur harikaa bi tur şirketi tavsiye ederim ben iki kere gittim karadeniz turna hemde biri gürcistan batum tiflis vardı ikinci gitmemde ,
1
Z..... K........
ay restorantından sanki çok memnun kaldık bide karadeniz turunamı gidicez allah yazdıysa bossun sokaga atacak param yok benim turum jolly tur harikaa bi tur şirketi tavsiye ederim ben iki kere gittim karadeniz turna hemde biri gürcistan batum tiflis vardı ikinci gitmemde
,
5
A...... C....
Iceri girdigimden itibaren her sey mukemmeldi,servis cok hizli garsonlar cok ilgiliydi Istanbul’u goze aldiginizda fiyat lezzet uyumu harkulade.
1
E... A........
Valla içeri girene kadar herşeyi ayarlarız deyip hesap gelince geçirmasyon yapan bir yer şiddetle tavsiye etmiyorum.Misafirimizle gidip rezil olmak cabasıdır.
2
A..... Z....
3 tane balık ekmek ve sonrasında çay getirmek bu kadar zor olmamalı, servis ziyadesiyle yavaş. balığı da lezzetli değildi. deniz manzarası için gelinir.
1
S...... S......
Arada bir cansıkıntısı gidermeye eminönü tarafını turlarım.akşam 9 gibi geldiğim mekan boştu 2-3 masa vardı...kapıdan girene kadar ilgi alaka güzel.servis zayıf elemanlar tecrübesiz...sunum çok kötü...saçma bir fiyat politikasına sahip ve bu galata köprüsü altındaki tüm (istisnasız ) tüm mekanlar için geçerli...buraya deniz görmemiş arapları veya 2-3 sınıf ülke vatandaşları tercih ediyor turist kazığı mantığı...istavrit, 1 fıçı bira,salata,patates tava yedim 66 tl kesinlikle hiç biri iyi değil ..manzara hariç gelinecek biyer değil bi sorumlu sahibi müdürü halkla ilişkileri bile yok servis rezalet ötesi kandırılmayın aldanmayın gidin kayıkçıların sattığı balık ekmeği yeyin yanına şalgam için
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım