Yükleniyor...
3.9 Puan
26 Yorum

Yaka Balık

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Eminönü Boğaz Tarafı, No 7, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 270.00 TL
Telefon 0212 5273889
Yorumlar (26)
5
K.... A......
İstanbul'un tarihi yerlerinden galata köprüsünde muhteşem boğaz manzarası eşliğinde taze günlük balık ve kaliteli hizmet sunan Şahane bir mekan. Herkes'e tavsiye ederim..
3
Ç...... Y.......
Eğer balık ekmek yemek istiyorsanız bu mekana gitmeyin çünkü sizi içer kısımda oturtuyorlar ve aşırı ilgisiz davranıyorlar.
5
E.... E....
Kesinlikle tüm samimiyetlime yazıyorum 3 kız arkadaş gittik ortamı da güzel ve rahat istek müzik çalıyorlar kahve ikram ettiler saolsunlar garsonları çok kibar ve cana yakın Güler yüzlü yemekler çok güzel manzarası çok güzel ödediğimiz fiyata değdi diyebilirim akşam saatinde gitmemize rağmen kalabalık da değildi
3
E. E.
Açıkçası bir kez daha gideceğimi sanmıyorum. Pek temizlik göremedim hizmet de pek iyi değildi. Bir an önce bitirip gitmek için çabaladık...
5
E..... K..
dün gece YAKA RESTORANT'ta kız arkadasımla beraberdik bir cok restorantlara baktık hep kötü yorumlar vardı ama YAKA RESTORANTI herkese tavsiye ederim fiyatlar uygun garsonların ilgisi mükemmel balık pişirmeleri de iyi bir daha YAKA restoranta ugrayacagım gercekten restorantla ilgilenen arkadasların emeklerine saglık tekrardan tesekkür ederim saygılarımla
5
O......... O.........
Yemek, servis on numara. Manzara zaten. Balıklar oldukça lezzetli. Fiyatlar da makûl... Güzel bir akşam geçirdik. Kesinlikle tavsiye edilir!
5
A......... A.........
Galata köprüsünün altında deniz kenarında balık yiyelim derseniz bana göre en iyi mekanlardan biri. Yunan salatalarını tavsiye ederim, kalamarları biraz sert olsa da çok lezzetliydi.????????
5
A......... A.........
Galata köprüsünün altında deniz kenarında balık yiyelim derseniz bana göre en iyi mekanlardan biri. Yunan salatalarını tavsiye ederim, kalamarları biraz sert olsa da çok lezzetliydi.
5
T..... K........
Reservations for three and seafood was the choice. Turbot Fantastic, lobster outstanding, Grilled shrimp out of this world. Service excellent and atmosphere was Great. This is a very up scale restaurant and yet somewhat casual and very comfortable. We really appreciate your professional service Mr. Serkan.
5
T..... K........
Reservations for three and seafood was the choice. Turbot Fantastic, lobster outstanding, Grilled shrimp out of this world. Service excellent and atmosphere was Great. This is a very up scale restaurant and yet somewhat casual and very comfortable.
We really appreciate your professional service Mr. Serkan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım