Yükleniyor...
4.4 Puan
5 Yorum

Vezenan Restaurant

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Karaköy Haliç Tarafı, No 9-10, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 270.00 TL
Yorumlar (5)
5
E... G......
Annemin doğum günü için geldik ve gayet memnun kaldık. Balıkların çok az tuzlu olması özellikle hoşumuza gitti
5
I.... T..........
harika bi manzara mezeler gercekten ozenle hazırlanıyo ve calışanlar cok ilgililer her zaman gelecegim bi yer tavsiye ederim.coban kavurması vede çilingiri tek gecerim.
4
K...... S....
Located by the black sea, so your view is beautiful! The waiters speak different languages so you are good to go. The food is fantastic and the shisha is good too. They have great hospitality as well. Price: we ordered 4 main dishes, Shisha and Tea for 200 TL! I definitely recommend you to try it if you are in Istanbul!
4
K..... K.....
Located by the black sea, so your view is beautiful! The waiters speak different languages so you are good to go. The food is fantastic and the shisha is good too. They have great hospitality as well.

Price: we ordered 4 main dishes, Shisha and Tea for 200 TL!

I definitely recommend you to try it if you are in Istanbul!
4
G............. G.............
Galata Köprüsü'nün altında konuşlanmış sıra restaurantlardan birisi. Diğerlerinden ayrılan bir özelliği göze çarpmadı, garsonların saygılı tavırları dışında tabii. İçeri gel gel diye de bağırmıyorlar yan mekanlar gibi. Tabiiki oranın genel usulü gereği buyur ediyorlar ama bakınız fark bu " buyur ediyorlar " müşteriye yürüyen para gözüyle bakmıyorlar. Biz çupra yedik, yanında roka salatasıyla birlikte servis ediliyor. Ben zaten çuprayı çokça yiyen ve bayılan bir insan olarak başka hiç bir şeye dikkat etmedim balık seçeneklerinden. Velhasıl yemeğimiz geldi, balık epey lezzetliydi. Pişme süresi etinin yumuşaklığı vs iyi açıkçası. Eksisini göremedim, ekstra bir artısı da yok yani eğer aklınızda varsa ya da önünden geçmekte oluyorsanız çekinmeden yemeklerini deneyebilirsiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım