Yükleniyor...
2.8 Puan
5 Yorum

Ünlüoğlu Büfe

Mısır Çarşısı, Rüstempaşa Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi, Balık Pazarı Kapısı, No 3/A, Fatih, İstanbul
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food, Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0212 5268892
Yorumlar (5)
3
M.... M....
Her yolum düştüğünde dönerini muhakkak yerim, iyi yapıyor. Sadece hizmet kalitesini arttiramadi. Kasadaki bayan tam bir facia, sahibi geliyor o ayrı arıza. Musteriler var iceride, bağırıyor çağırıyor kasadakine. Garip bir yer. Ama döneri iyi. Yenilir . Sahibine not: kardesim anladik, işinin başındasin ama müşteriye saygı goster:)
3
M.... M....
Her yolum düştüğünde dönerini muhakkak yerim, iyi yapıyor. Sadece hizmet kalitesini arttiramadi. Kasadaki bayan tam bir facia, sahibi geliyor o ayrı arıza. Musteriler var iceride, bağırıyor çağırıyor kasadakine. Garip bir yer. Ama döneri iyi. Yenilir .
Sahibine not: kardesim anladik, işinin başındasin ama müşteriye saygı goster:)
1
İ........ İ........
Dönerin kokusuna aldanmayın bildiğin hazır döner lezzet sıfır saman yiyorsun zorda kalmadıkça su bile almam esnaflık sıfır hijyen konusunda bilgim yok
4
G............. G.............
Mısır çarşısının girişinde yer alan Ye kalk türünde şirin bir mekan. Üst katta aile salonu var. Servis hızlı. Fiyatlari rakiplerine oranla normal seviyede. Eğer çok vakitiniz yoksa sucuk ekmeği mekanda yenilebilecek ler arasında.
3
D......... D.........
Mısır Çarşısının girişinde alışveriş öncesi ya da sonrası bir şeyler atistirilabilecek minik bufe, ust katinda oturacak yer de mevcuttur, kepekli tostu hizli bir kahvalti icin idealdir, ayrica su boregi de fena degil, ust katta oturulursa da tavuk, kofte vb yenebilir. Servis gayet hızlıdır bu da benim tercih sebebim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım