Yükleniyor...
3.0 Puan
10 Yorum

Saray Restaurant

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Karaköy Boğaz Tarafı, No 10, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Telefon 0212 2438985
Yorumlar (10)
2
U... K.....
Bir eminönü klasiği, çöp
1
A A
Heard about this place from a friend. Decent food that is easy on the pocket. So I decided to try it with a group of 8 people. We sat ourselves and requested a menu. 15 mins later, the waiter comes back and we had to remind him again. He goes and comes back after 5 mins with ONE menu for all EIGHT PEOPLE to share. 40 mins pass and no one comes to take the order in spite of our numerous attempts to call the waiter. Since we spent over 1 hour without our order even being taken, we simply decided to just leave. Bad Bad Baaaaaad service. Not recommended
1
A A
Heard about this place from a friend. Decent food that is easy on the pocket. So I decided to try it with a group of 8 people.
We sat ourselves and requested a menu. 15 mins later, the waiter comes back and we had to remind him again. He goes and comes back after 5 mins with ONE menu for all EIGHT PEOPLE to share.

40 mins pass and no one comes to take the order in spite of our numerous attempts to call the waiter.

Since we spent over 1 hour without our order even being taken, we simply decided to just leave.

Bad Bad Baaaaaad service.

Not recommended
5
J.... T....
Öncelikle mekanın manzarası güzel.27.haziran günü havada güzeldi.Rakı balik yapalim dedik.Balik olarak çupra söyledik.meze olarak salata peyaz peynir ve haydari zeytin ezmesı ve 70.cc yeni raki.Çupra güzeldi mezelerde tazeydi.Servis hızli.özellikle isim vermek istiyorum.Muhammet ismindeki servis personeli çok ilgilendi bizimle.Bidaha galata'da tercih edebilecegım mekanlarin en başinda geliyor.
5
A.... B....
Sabah saatlerinde su boregı yemenizi tavsiye ederim. Öğlen saatlerinde ev yemegi servisi car ve cok yogun olmakta. Kaliteli ve güzel bir adres. Zincir saray muhallebicisi ile hic bir ilgidi olmayan bir restoran.
4
S..... K.......
İLGİ ALAKA  MUHABBET  10 numara MANZARA  10 YILDIZ  SERVİS ÇABUK  MEKAN SAHİPLERİ ALAKADAR  ÇALIŞANLAR  HIZLI  FİAT SÜPER   YEMEKLER  NE KADAR  ÖDERSEN  O KADAR YERSİN    TEKRAR  GİDİLİR SEVE  SEVE
3
R.... N.....
Öncelikle hizmet ve mekan konumu çok güzel..
Arkada çalan zeki müren şarkıları ve çalışanların ilgisi güzel ama zomato daki fiyatları güncellemeler lazım.
3
R.... N.....
Öncelikle hizmet ve mekan konumu çok güzel.. Arkada çalan zeki müren şarkıları ve çalışanların ilgisi güzel ama zomato daki fiyatları güncellemeler lazım.
4
J.. K.......
ordered lamb chops in tomato sauce and yogurt, potato wedges and Ayran yogurt. everything was so good I scraped my plate for the last bits. service is a bit slow coz it's crowded, they could use a couple more waiters
2
U... K.....
Bir eminönü klasiği, çöp
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım