Yükleniyor...
2.9 Puan
18 Yorum

Osmanlı Balıkçısı

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Eminönü Haliç Tarafı, No 12, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Yorumlar (18)
2
S...... Y......
Genel olarak kötü. Balık fena değil; ancak benimki balık ekmeğimden kesinlikle ayıklanmamıştı. Evet, balık-ekmek bu, kılçık çıkabilir içinden; fakat bir seviyesi olur. Basbayağı balığı ayıklamamışlar, yarısını ancak yiyip bıraktım. O çok ilgili görünen çalışanlar ise söylediğim an anında değiştiler. “Böyle olması normal hanımefendi.”, “Balıktır bu, olacak o kadar.” Hayır efendim, bir tane çıkar, iki tane çıkar, bilemediniz üç tane çıkar. Ben bir avuç içi kılçık çıkardım. Maalesef ki tercih edilesi bir yer değil.
2
S...... Y......
Genel olarak kötü. Balık fena değil; ancak benimkinin kılçığı kesinlikle ayıklanmamıştı. Evet, balık-ekmek bu, kılçık çıkabilir içinden; fakat bir seviyesi olur. Basbayağı balığı ayıklamamışlar, yarısını ancak yiyip bıraktım. O çok ilgili görünen çalışanlar ise söylediğim an anında değiştiler. “Böyle olması normal hanımefendi.”, “Balıktır bu, olacak o kadar.” Hayır efendim, bir tane çıkar, iki tane çıkar, bilemediniz üç tane çıkar. Ben bir avuç içi kılçık çıkardım. Maalesef ki tercih edilesi bir yer değil.
4
N.............. N..............
Eminönü'nde yemek için yer ararken buraya rastgele girip balık ekmek yedik. Aşırı kalabalık ve sürekli sirkülasyon olduğu için yediğinizden bir şey anlamanız zor, hızlı hızlı yiyip kalkıyorsunuz ama balık kötü değildi. Kalabalık olmasına rağmen serviste sıkıntı olmadı siparişlerimiz vaktinde geldi.
1
H.... Ö....
gerçekten çok fazla doymuş olduklarından mı gerçekten böyle olduklarından mı böyle hareket yapıyorlar anlamış değilim zamanında beğensem de artık uğramamak için yemin ettiğim biryer  osmanlıya gideceğinize orada bulunan yunus balığa gidin daha iyii
4
G.... S....
Buraya balik ekmek yemek icin gittik. Gayet lezzetliydi ve temizdi. Istavrit tava da cok lezzetliydi. Gonul rahatligiyla balik ekmek yiyebileceginiz bir mekan.
4
İ........ İ........
Sadece hamsi var ve karadeniz hamsisi çıkmaya başladığında giderseniz çok memnun kalırsınız gerçekten temiz kaliteli ve lezzetli sürekli gittiğim bir yer tavsiye ederim
1
V..... V.....
tam da paranızla rezil olacağınız bir yer. Balık ekmek getirdiler kılçıklar olduğu gibi duruyor ekmeği biraz tost vs de ısıtırmısınız dedim zar zor götürdü ızgaranın üstüne yağa sürmüş getirdi elemanlarının nezaketten haberi yok, tarihi yarımadanın önünde böyle adamlar para kazanıyor.
4
Y....... L......
Eminönü'nde balık ekmek için ideal bir yer. Gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Her gidişimde memnun kaldım. Yolum oraya düştüğünde uğramaya çalıştigim bir mekan :)
5
A....... G.....
Balikt mı yemek istiyorsun? Osmanlı Balikcisı ellerinize sağlik, her şey kusursuz, samimiyet aurı bir keyif veriyor, her zaman geldiğim bir mekandır...
5
A....... G.....
Balikt mı yemek istiyorsun?
Osmanlı Balikcisı
ellerinize sağlik, her şey kusursuz, samimiyet aurı bir keyif veriyor, her zaman geldiğim bir mekandır...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım