Yükleniyor...
2.8 Puan
12 Yorum

Meşhur Tahtakale Kokoreçcisi

Rüstem Paşa Mahallesi, Sabuncu Hanı Caddesi, No 38, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 05369426256
Yorumlar (12)
1
C..... K....
Lezzetine diyecek yok fakat,yarim ekmek kokoreç bir fanta 35 lirada olmaz.Yedigim en pahali kokorec.
2
A.... B..........
Bir yarım bir çeyrek kokareç ve bir şalgama 35 tl aldılar..Çok pahalı.. Bu fiyata kasaptan bir kilo et alınır..Fiyatları düşürmesi lazım..Bu bölgenin en pahalı kokareci..
3
E...... E......
Wondering around the area, we stumbled upon a typical meat station preparing tempting sandwiches for other walkers so we HAD to try them.  ???? Food: We had their Korec, not sure which one tho, the meat was supper juicy and tasty. The tastiness comes from the fat in the meat. The filling is pretty simple and has a slight taste of spiciness even if you are ordering it not spicy. The bread is light and delicious as well.  (Value for money: 3/5 - Food Taste: 4/5) ???? Service: Staff, like most Turkish people, are top marketing people! They’ll make you want to eat even when you are full. Professional in tempting people haha. They were sweet and welcoming us as Arab tourists. Speed of service is average. After all it is a small food station, with only 2 man being able to work over the grill and other staff calling people over the place is packed! (Customer Service: 4/5 - Speed of Service: 3/5) ???? Ambiance/Presentation: The street itself is crowded and packed with people. The place as a small seating area at the corner with limited small chairs available, very old style. We had ours walking. The sandwich Is wrapped with a paper. (Ambiance: 2/5 - Presentation: 3/5)
3
E...... E......
Wondering around the area, we stumbled upon a typical meat station preparing tempting sandwiches for other walkers so we HAD to try them.  
3
E...... E......
Wondering around the area, we stumbled upon a typical meat station preparing tempting sandwiches for other walkers so we HAD to try them.

 
1
E.... Z....
What a rip off! Paid 18 Turkish lira for a kokorec when menu explicitly advertised for 6/8 Turkish lira! Taking advantage of tourists is what they do best!
4
N.. N..
salaş ayaküstü bir mekan. Kokoreçin yağı tuzu baharatı gayet yerinde (orta yağlı ve baharatı arzuya göre koyuyor) ama çok daha lezzetlisini bu muhitte başka bir mekanda yiyorduk hatta oraya özellikle geliyorduk malesef orası kapanmış olunca burayı mecburen tercih ettik bu da güzel sayılır yolu düşen deneyebilir
3
C.... A...
Közde kokoreç severlerdenseniz ve yolunuz da buradan geçiyorsa deneyebilirsiniz. Kokoreci güzel ve baharat dengesi de ideal ama domatesi biraz fazla gibiydi ki bu kokoreci bastiran birsey. Ancak yine de güzel denilebilir ama Çengelköy Pasa Kokoreç, Istanbul'da kesinlikle benim favorim. Fiyati da gayet uygun diger mekanlara göre ki en büyük artisinin bu oldugunu söyleyebilirim
3
E.... T......
Bence yediklerim arasinda lezzetli diyebilecegim bir mekan... Küçük ve salas olmasina rahmen kokusu ve tati cezbetmekte hele ekmegi de izgaralarinda isitip kurutmalari lezzeti etkiliyor diyebilirm. kokareçin iyi pismis kismindan isterseniz kitir kitr bi et sizi bekliyor. Acili istemem ve kekigin bol olmasii lezzet kavramini arttirmakta. fiyatlar her mekanda yediginiz gibi. Denemelisiniz....
3
R.... Y.......
Kokorecin ne oldugunu ögrenip bir süre yemeye ara vermistim yillar önce. Daha sonra lezzete dayanamayip yeniden teslim oldum :) Burasi da bir tavsiye üzerine listeme aldigim bir yerdi, bugün deneme firsati buldum. Kokoreç domatesle servis ediliyor sade diye belirtmezseniz. Biz sade ve acisiz istedik; lavas, ekmek gibi seçeneklerden yarim ekmegi seçtik. Acisiz diye vur deyip öldürmüsler :) Içinde hiç pul biber yoktu. Sadece kekik vardi. Ben daha çok kömürde kitir kitir seviyorum; bembeyaz etle yüzlesmek pek bana göre degil. Buradaki bembeyazdi. Lezzeti de pul bibersiz biraz yetersizdi. Aci olmadan da pul biberle tatlandirsalardi keske. Tavsiye edildigi kadar özel bir lezzete sahip degil. Yarim ekmek ortalama 7 TL civarinda. Ayranlar buzz gibi. 2-3 oturacak masa var, masalar devr-i daim halinde.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım