Yükleniyor...
2.8 Puan
13 Yorum

Fatih Belediyesi Eminönü Sosyal Tesisi

Rüstem Paşa Mahallesi, Yeni Cami Caddesi, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0212 5144639
Yorumlar (13)
3
B. B.
Bu mekan her daim kalabalık. Mekan basık self servis olmasına rağmen servis yavaş. Çok açtım, dışarıda yemek yemek zorunda kaldım. Tatlılar güncel değil. Ancak 10 ₺'ye hamburger yedim ve zehirlenmedim bu yüzden düşük vermiyorum.
3
S.... A..
Sosyal tesis olması sebebiyle fiyatlar uygun ancak hem menü geniş değil hemde yemekler soğuk ve lezzetsiz. Garsonlar kaba. Bazı saatler aşırı aşırı kalabalık olabiliyor????????
3
S.... A..
Sosyal tesis olması sebebiyle fiyatlar uygun ancak hem menü geniş değil hemde yemekler soğuk ve lezzetsiz. Garsonlar kaba. Bazı saatler aşırı aşırı kalabalık olabiliyor
4
B.... B....
Yeni Camii'nin arka tarafında, yeniden organize edilen bahçeli meydanda ve Mısır Çarşısı'na komşu bir mekan. İçeride ve dışarıda geniş oturma grupları vardır. Özellikle güzel havalarda bu tarihi konumda oldukça yoğun talep görüyor. İçecekler ve hafif yiyecekler menüdedir. Self servis bir işletme. Ürünler çok özellikli olmasa da konum ve manzara oturup biraz vakit geçirmek ve birşeyler içmek için ideal. Bugün hava soğuk ve yağmurluydu. Bahçede keyif çayı iyi geldi. Sosyal keyif...
4
G..... Ç....
Eminönün’de oturabileceğiniz en güzel yerlerden. Rahat ve geniş bir oturma yeri var. Bir şeyler içip dinlenmek için ideal bir yer. Çayı güzel. Self servis ve fiyatları normal. Tek kötü yanı 19:00’da kapanıyor olması.
2
A.... A.....
Konumu mükemmel tüm sosyal tesisler gibi fakat oturduğumuz zaman bir çay içelim dedik aman almaz olaydık içemedik. İçtiğim en berbat çaylardan biri. Köfte yedim midem ağrıdı, dondurma yedim tadı tuzu yok bir de gereksiz pahalı. Sosyal tesis mi restorant mı belli değil.
2
İ........ İ........
Öncelikle fiyatlar çok uçuk özellikle çay çok kötü kesinlikle çay içmeyin yani istanbulun en kötü çayı personel genel olarak iyi pek tercih edilmemesi gereken bir yer
2
G... A.....
Tipik bir resmi işletme. Devlet memuru zihniyetli ilgisiz, yavaş asık suratlı  çalışanlar. Hiç bir özelliği yok dolayısı ile gitmenin de bir anlamı yok
2
A.. K...
Tam Yeni camii'nin karşısında,Mısır çarşısının bitişiğindeki yer alan bir tesis.Fiyatlar sosyal tesis olduğundan gayet uygun.Self servis olarak hizmet veriyor.Ancak siparişler çok geç hazırlanıyor.Mekanın manzarası çok güzel.Hizmet biraz zayıf kalıyor.
4
R.... D....
Tam bir aile mekanı. Belediye ye ait bu mekan, oldukça büyük ve ferah. Fiyatlarıda gayet uygun. Özellikle yaz akşamlarında oturacak yer bulmanız çok zor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım