Yükleniyor...
3.4 Puan
39 Yorum

Aruna Cafe & Restaurant

Rüstem Paşa Mahallesi, Galata Köprüsü Altı, Eminönü Boğaz Tarafı, No 2-3, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 155.00 TL
Telefon 0212 5114770
Yorumlar (39)
5
V..... V.....
Great location right on the marina. Some good vegetarian options from local Turkish cuisine as well as Italian cuisine.
1
S. D.........
Hiç memnun kalmadım servis ücreti alıyorlar ses deseniz bir ton insan sesi var yemekleri bayattı kötü
4
G.... ö.......
denize karşı balık ekmek yemek çok güzeldi. ama balık ekmeği ne çok iyiydi, ne de çok kötü. ortalama bir tat. tercih edilebilecek bir mekan.
5
F............ F............
Far bessttt restaurant i experienced since I came to istanbul ❤️❤️.. I will recommend every1 whoever comes to istanbul.. And also who r staying there. Best service and Offcourse bosphorus sea view.. Amazing place to relax.. Looking to go. Once again (P:S i already went 2 times :p). Worth!! Balik ekmek (fish sandwich) best in all!! Good portion of fish and Offcourse fresh and crisp!
5
Y...... G.....
Hafta sonu gelmeyi düşünüyoruz benimkiyle sizlere bu güzel mekanın içi kadar çalışanlarının güzel olmadığını yorumlayacağım .umarım hoş görülü güzel insanlardır
3
C..... O...
Balık ekmek yemek için her yer aynı aslında. Biz müşterisi çok olan bu mekana baktık ve herkes tercih ettiğine göre ıyidir diyip girdik. 1 çalışan dışında hepsi iyiydi. Balık ekmek klasik balık ekmek 10 tl menüsü. Tat güzeldi közde kahvede yapmaları ayrıcalık. Ugranabilir
4
A.... K
Nice place by the the sea near Eminonu. Had a shipshape and Tea and they were very good. The prices are very reasonable for the location. Recommended.
3
G...... ?...
Tavuklu tagliatelli yedim fakat yiyemedim maalesef. Yarısından fazlası kaldı. Yalnız ortam mekan çok hoş. Bence orada sadece nargile ve kahve içilmeli. Türk kahvesi de 12 tl en iyisi çay ???? Yemek olayına girmeyin.
3
G......
Tavuklu tagliatelli yedim fakat yiyemedim maalesef. Yarısından fazlası kaldı. Yalnız ortam mekan çok hoş. Bence orada sadece nargile ve kahve içilmeli. Türk kahvesi de 12 tl en iyisi çay
4
B.... Y....
Galataya gittiğimde mutlaka oturup kahvesini çayını içtiğim bir yer. En son derbi izlemeye gittiğimde yine memnun ayrıldım mekandan. Fiyatlar gayet uygun, manzarasına diyecek laf yok ????
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım