Yükleniyor...
3.2 Puan
14 Yorum

Tarbuş Fast Food

Molla Gürani Mahallesi, Turgut Özal Millet Caddesi, No 24/B, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Arap, Ortadoğu
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Telefon 0212 5688116
Yorumlar (14)
3
F... L.....
Tarbush Arapça fes demek.. Simgesi de fes zaten.. Suriye mutfağı bakımından şehrin en iyilerinden.. Taksim'de 1 Fındıkzade'de karşılıklı 2 şubesi bulunmakta.. Humus ve içli köfte tercih ettim.. Büyük bir porsiyon geldi humus.. en az 2 kişilikti bence.. beğendim.. İçli köfte ise bizimki gibi ince ve çıtır degildi.. daha kalın ve görece yumuşak idim. Ama lezzetsiz değildi.. Mekan büyük değil.. Zaman zaman kalabalık olabiliyor.. Fiyatlar makul düzeyde..
3
K.... R...
Çok lezzetli ürünler çoğunlukla kızartma Ve yağlı şeyler , Çok hijyenik bulmadım açıkçası Fiyat Aralığı gayet güzel , Tekrar gidermiyim kısmet
1
V..... V.....
Hijyen yok gibi bir şey. Patates kızarması ve peynir eritmelerinde nasıl bir yağ kulladılarsa kötü bir tat geliyordu. Humus gibi soğuk mezeleri fena değildi; ama alternatif mekanlara bakılmalı
1
V..... A.......
Hijyen yok gibi bir şey. Patates kızarması ve peynir eritmelerinde nasıl bir yağ kulladılarsa kötü bir tat geliyordu. Humus gibi soğuk mezeleri fena değildi; ama alternatif mekanlara bakılmalı
5
M...... M......
falafel, tebule, baba ganus... Arap mutfağı için hiç de fena bir başlangıç değil. lezzetli ve ucuz yemek denildiğinde aklıma tarbus gelir. cunku taksim/ galata dolaylarında aynı yemekleri 4 kat pahalıya yediğimi biliyorum. ekmekleri de kendilerine has. çalışanlar pek turkce bilmiyor ama çok yardımseverler. tavsiye ederim.
5
M...... M......
falafel, tebule, baba ganus... Arap mutfağı için hiç de fena bir başlangıç değil.

lezzetli ve ucuz yemek denildiğinde aklıma tarbus gelir. cunku taksim/ galata dolaylarında aynı yemekleri 4 kat pahalıya yediğimi biliyorum.

ekmekleri de kendilerine has.

çalışanlar pek turkce bilmiyor ama çok yardımseverler.

tavsiye ederim.

3
B.... J...
Kizarmis tavuk ve fetus diye bi salata cok guzel. Hem ucuz.. ama Turkce yada ingilizce bilmeyen calisanlar cok .. bise sorunca arapca diyip duruyordu :) ama guler yuzluler .. Tavsiye ediyorumm Taksim subesinden aksaray subesi daha iyi. Taksim subesinin mekani cok dar, sicak .. fiyattan dolandirmaya calisti falan memnun kalmadim. Ama Aksaray subesi iyi :)
3
B.... J...
Kizarmis tavuk ve fetus diye bi salata cok guzel.
Hem ucuz.. ama Turkce yada ingilizce bilmeyen calisanlar cok .. bise sorunca arapca diyip duruyordu :) ama guler yuzluler ..
Tavsiye ediyorumm
Taksim subesinden aksaray subesi daha iyi.
Taksim subesinin mekani cok dar, sicak .. fiyattan dolandirmaya calisti falan memnun kalmadim. Ama Aksaray subesi iyi :)
4
A..... B.....
vejetaryen fast food yemek için en uygun yerlerden biri. çalışanları çok ilgili ve samimi. müşteriler hep değişik ve sıcakkanlı insanlar. mekan küçük ve dar. her zaman da kalabalık oluyor. rahat edemiyorsunuz çok. 
falafeller çıtır çıtır, humus tam kıvamında, yanına da kocaman bir bardakta mango suyu söylerseniz sizden mutlusu olmaz.
4
A..... B.....
vejetaryen fast food yemek için en uygun yerlerden biri. çalışanları çok ilgili ve samimi. müşteriler hep değişik ve sıcakkanlı insanlar. mekan küçük ve dar. her zaman da kalabalık oluyor. rahat edemiyorsunuz çok.  falafeller çıtır çıtır, humus tam kıvamında, yanına da kocaman bir bardakta mango suyu söylerseniz sizden mutlusu olmaz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım