Yükleniyor...
2.6 Puan
7 Yorum

Pizza Bulls

Molla Gürani Mahallesi, Molla Gürani Caddesi, No 32/A, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 6210056
Yorumlar (7)
5
S.... Y.......
Son iki haftada iki kere eve söyledim. Suflesi inanılmaz iyiydi, pizzası sıcacıktı ve malzemeden kısılmamıştı. Hamur hamur veya sert değildi, peyniri de hala akışkandı. Teşekkür ediyorum kendilerine bu süreçte bu hizmeti sağladıkları için.
3
E... Ö.....
Belli bir standardı oturtamadığını düsünüyorum bu şubenin. Paket servisleri bazen hızlı, bazen yavaş. Pizzalar bazen pişmiş/ bazen pişmemiş. Malzemeler aynı şekilde bol/az. Miami pizzasını bir zamanlar çok severdim. Tek artısı kepekli ince hamur seçeneği sanırım. Bir keresinde de ondan yağ akıyordu.. :/
2
S..... Y..........
Sipariş ettikden 20 dakika sonra geldi . Hızlı bir şekilde pizza geldi . Gel gelelim pizzayı hiç beğenmedim soğukdu . Ondan dolayı ben pek beğenemedim
4
A.... D....
Bir suredir pizzalarini severek yedigim pizzaci. Ozellikle kepekli ince hamur seceneginin olusu buyuk bir arti. Buradaki favori pizzalarimiz New Jersey ve Houston. Pastirma seven biri olmadigim icin genellikle siparis verirken New Jersey'deki pastirmayi cikarttiriyorum ama pastirmasiz sucuklu hali de cok basarili. Bir de pizzanizin yaninda bir adet kenar sosu geliyor, o sosu da mutlaka denemelisiniz; yogurt, mayonez, baharat ve cok az sarimsaktan yapiliyor sanirim. Fiyatlari Capa ortalamasinin biraz uzerinde, iki orta boy pizza ve iki icecek icin 40-50 tl oduyorsunuz.
2
E... M...
Eskiden oldukça başarılı bir yerdi artık pizza malzemeleri az hamurları kalın kullandıkları peynirler de lezzetli değil ayrıca eve sipariş verecekler iki kez düşünsün oldukça yavaş getiriyorlar fiyat/performans oranı çok düşük
1
A.... V.....
3 yıldır buradan pizza sipariş ediyorum.hem işyerime hem de evime.son zamanlarda tüm ricalarıma rağmen geç ve soğuk gelen pizzalar nedeniyle daha nadir sipariş verdim.son pizzam siparişten 64 dakika sonra ancak geldi.bu arada ilk görüşmeden sonra 2 kez aramak zorunda kalmıştım.getiren kişi geldiğinde 40 lira olan ücret için 20 lira hazırladım o arada müşteri hizmetleriyle telefondaydım şube sorumlusunun benimle iletişime geçeceği söylendi.Bu arada 20 tl yi gören servis elemanı hemen şubesini aramış ve elime telefon tutuşturuldu sorumlu kişi benimle görüşmek istiyormuş.konuşma metni aşağıdadır.daha ağzımı bile açmadan sorumlu kişi aşağıdakileri söyledi.

---bu akşam yoğunuz efendim maalesef ücretsiz olarak servisimiz yok dedi.

ben zaten bir özür bir açıklama beklerken böyle bir açıklama karşısında oldukça şaşırdığım.Hiç uğraşmadan ödeme yapmıyorum pizzanızı götürün dedim.

konuşma bitti.

sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim görevli kişi benim için anlamı olmayan bir özür diledi ama işi batıran kişinin umurunda bile değildi durum.Neyse ben istemesem dahi yaşanan sorunlar için şikayet kaydı oluşturalacakmış ve en kısa sürede bana geri dönülecekmiş.5 gün oldu ne arayan var ne soran.

Çalıştığım kurumda birçok müşteri kazandırdığım ve önceleri nerdeyse 2 günde 1 minimum 60-70 liralık sipariş veren bir müşterilerini bile önemsemiyorlarsa varın gerisini siz düşünün.Sorun para değil - vaat edilen ve gerçekleştirelemeyen bir hizmet var.Bunları yazıyorum ki sipariş vermeden 2 kere düşünün.

Tavsiye etmiyorum.Zaten tramvay caddesinden aşağıya taşındığı için kalitesi düşmüştü baya ama ben pizzalarının tadını seviyorum.Benden önce yapılan yoruma bile 1 ay sonra cevap yazıldığına göre bakalım bundan sonra ne olacak.
1
A.... V.....
3 yıldır buradan pizza sipariş ediyorum.hem işyerime hem de evime.son zamanlarda tüm ricalarıma rağmen geç ve soğuk gelen pizzalar nedeniyle daha nadir sipariş verdim.son pizzam siparişten 64 dakika sonra ancak geldi.bu arada ilk görüşmeden sonra 2 kez aramak zorunda kalmıştım.getiren kişi geldiğinde 40 lira olan ücret için 20 lira hazırladım o arada müşteri hizmetleriyle telefondaydım şube sorumlusunun benimle iletişime geçeceği söylendi.Bu arada 20 tl yi gören servis elemanı hemen şubesini aramış ve elime telefon tutuşturuldu sorumlu kişi benimle görüşmek istiyormuş.konuşma metni aşağıdadır.daha ağzımı bile açmadan sorumlu kişi aşağıdakileri söyledi. ---bu akşam yoğunuz efendim maalesef ücretsiz olarak servisimiz yok dedi. ben zaten bir özür bir açıklama beklerken böyle bir açıklama karşısında oldukça şaşırdığım.Hiç uğraşmadan ödeme yapmıyorum pizzanızı götürün dedim. konuşma bitti. sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim görevli kişi benim için anlamı olmayan bir özür diledi ama işi batıran kişinin umurunda bile değildi durum.Neyse ben istemesem dahi yaşanan sorunlar için şikayet kaydı oluşturalacakmış ve en kısa sürede bana geri dönülecekmiş.5 gün oldu ne arayan var ne soran. Çalıştığım kurumda birçok müşteri kazandırdığım ve önceleri nerdeyse 2 günde 1 minimum 60-70 liralık sipariş veren bir müşterilerini bile önemsemiyorlarsa varın gerisini siz düşünün.Sorun para değil - vaat edilen ve gerçekleştirelemeyen bir hizmet var.Bunları yazıyorum ki sipariş vermeden 2 kere düşünün. Tavsiye etmiyorum.Zaten tramvay caddesinden aşağıya taşındığı için kalitesi düşmüştü baya ama ben pizzalarının tadını seviyorum.Benden önce yapılan yoruma bile 1 ay sonra cevap yazıldığına göre bakalım bundan sonra ne olacak.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım