Yükleniyor
Yükleniyor...
5.0 Puan
9 Yorum

Bal Et Boşnak Köftecisi

Mimar Kemalettin Mahallesi, Koska Caddesi, No 15, Fatih, İstanbul 34100
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 350 TL
Telefon 02126381082

Çalışma Saatleri

  • 09:00 - 02:00
  • 09:00 - 02:00
  • 09:00 - 02:00
  • 09:00 - 02:00
  • 09:00 - 02:00
  • 09:00 - 02:00
  • 02:00 - 02:00

Bal Et Boşnak Köftecisi Yorumları (9)

5

Ş...... K......

Bugün öğle yemeği için burayı tercih ettik. Mekan temizdi garsonlar ilgiliydi ve servis hızlıydı. İlk başta meze olarak soka geldi ekmekle yenildiğinde gerçekten lezzetli bir meze. Farklı iki menü söyledik boşnak köftesi ve pljeskavica yedik köfteler çok güzel pişmişti porsiyonşar gayet doyurucu ve lezzetliydi. Fiyatlarda şişirilmemişti gayet uygundu umarım çizgisini bozmadan böyle kaliteyle devam ederler.
5

A.. K.....

Harika yemekleri ve samimi işletmesi olan bu yere kesinlikle gidilmesi gerekir. Yemeklerin muhteşem olmasının yanında getirilen ara mezeler de birbirinden güzel. Özellikle soka ve kuru et favorim.
5

B...... D........

Her köşe başını işgal eden köfteci görünümlü yerlerden kalitesi, lezzeti ve samimiyetiyle birkaç adım önde olan bir mekan. Servisi son derece hızlı, etnik bir mutfağa dahil olduğunuzu hemen hissettiren özel bir menü ve kaliteye kıyasla gayet ekonomik fiyatlar... Bal Et'in yakın zamanda adından sıkça söz ettireceğine inanıyorum. Zira lezzet avcılarının gözünden kaçmaması gereken bir durak burası.
5

B...... D........

Her köşe başını işgal eden köfteci görünümlü yerlerden kalitesi, lezzeti ve samimiyetiyle birkaç adım önde olan bir mekan.

Servisi son derece hızlı, etnik bir mutfağa dahil olduğunuzu hemen hissettiren özel bir menü ve kaliteye kıyasla gayet ekonomik fiyatlar...

Bal Et'in yakın zamanda adından sıkça söz ettireceğine inanıyorum. Zira lezzet avcılarının gözünden kaçmaması gereken bir durak burası.
5

E... G.....

Özellikle et sevenler için mükemmel bir restoran. Servis, personel hızlı, temizlik üst düzey. Çorbadan başlayıp tatlıya kadar geçen zaman aralığında - tavsiyem- karışık et tabağı söylerseniz etin her çeşitini tadabilirsiniz. farklı soslar ile harikalar yaratmışlar. Çatalınıza aldığınız her parçada farklı bir tat. Yolunuz bu tarafa düşerse uğramadan geçmeyin derim.
5

E... G.....

Özellikle et sevenler için mükemmel bir restoran. Servis, personel hızlı, temizlik üst düzey. Çorbadan başlayıp tatlıya kadar geçen zaman aralığında
- tavsiyem- karışık et tabağı söylerseniz etin her çeşitini tadabilirsiniz. farklı soslar ile harikalar yaratmışlar. Çatalınıza aldığınız her parçada farklı bir tat. Yolunuz bu tarafa düşerse uğramadan geçmeyin derim.
5

S.... B....

İstanbul en eski ve turistik semtlerinden lalide bir balkan yöresine ait leziz bir boşnak köftecisi gerçekten güler yüz ve samimiyet dolu bir mekan ilgi muazzam hijyen ve leziz yemekleriyle damagımızda bir tad bıraktı.ulaşımıda çok kolay ve rahat. O çevrede gidilebilecek en iyi mekan diyebilirim. Bence agzının tadını bilenler gerçekten ugrasınlar. Teşekkürler BalET
5

S..... S.....

İstanbul’un en eski semtlerinden lalelide koska caddesi üzerinde Boşnak lezzetlerinden oluşan özellikle et yemek için civarda gidilecek tek mekan diyebilirim, garsonları Güler yüzlü ve nazikler, mekanın işletmecesi Esat bey gerçekten mekan tasarımı ve mutfak lezzetleri konusunda üst düzey bir kişi yolunuz Fatih ve özellikle laleli bölgesine düşerse uğrayın derim
5

O.... O....

Mekan Laleli'de. Sanırım bavul ticareti yapan Boşnaklar için burada açılmış. Ama Boşnaklar dışında da çevrede epey rağbet görüyor. Mekan çok temiz, garsonlar ilgili, servis iyi. Mekanın sahipleri Sancak Bölgesinden Boşnak bir aile. İlgili, temiz, dürüst, kibar insanlar. Boşnakların meşhur köftesi Pljeskavica'yı kaşarlı olarak yapmışlar. Gerçekten çok lezzetli. Ćevapi de çok güzel. Sunumu farklılaştırmışlar. Köftenin yanında az pilav, püre, soğan, acı sos, domates, biber ve pide geliyor. Ortaya da Boşnak mutfağına özgü sütlü-kaymaklı bir turşu olan Soka'yı ikram olarak getirdiler. Geleneksel Boşnak köftesine güzel bir yorum katmışlar. Beyazıt Laleli bölgesine yolunuz düşerse muhakkak uğrayın.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım