Yükleniyor
Yükleniyor...
5.0 Puan
29 Yorum

Skalion Teras Café & Restoran

Skalion Hotel & Spa, Mimar Hayrettin Mahallesi, Çifte Gelinler Caddesi, No:6, Kumkapı, İstanbul 34126
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 1050 TL
Telefon 02125175135

Çalışma Saatleri

  • 15:00 - 23:00
  • 15:00 - 23:00
  • 15:00 - 23:00
  • 15:00 - 23:00
  • 15:00 - 00:00
  • 15:00 - 00:00
  • 15:00 - 23:00

Skalion Teras Café & Restoran Yorumları (29)

4

K.... R...

Hoş bir mekan tasarımına sahip yemekler de lezzetli hizmet de bir o kadar güzel yemekler biraz geç geliyor ama lezzet beklemek için bence değer
5

S... S...

Yeni bir restoran keşfettik. Harika manzarası olan bir otelin teras katı. Bu lokasyonda gerçekten şaşırtıcı bir kalite. Bir süredir takip ediyorduk, cumartesi favori mekanlarımıza rezervasyon yapmakta gecikince açıkta kalmamak için bir bakalım dedik ve yeni bir favori mekanımız oldu. Çok hoş bir ambiyans, nazik personel... Rahatsız etmeyen müzik, hatta dinlemek istediğimiz türde müzik seçebileceğimizi belirttiler. Peynir tabağı, kızartma tabağı, rakı ve pizza tercih ettik. Sadece kızartma tabağındaki sigara böreklerini ve eski kaşar peynirini beğenmedik, diğerleri güzeldi, rokfor peyniri harikaydı. Pizza konusuna gelince en güzel pizzacıda yediğimiz pizzayı bulmak çok şaşırtıcıydı. Beğenimizi ifade ettiğimizde bizzat pizza ustası masamıza geldi ve kendisinin İtalyan bir usta yanında yetiştiğini öğrendik. Boğaz manzaralarına taş çıkartan bir manzara eşliğinde çok keyifli bir yemekti. Havalar biraz daha ısınınca tavan da açılabiliyormuş, daha ne olsun. İki kişi çok aç oturduğumuz masadan tıka basa doyarak kalktık, siparişlerimiz üç kişiyi rahat doyuracak miktardı, fiyat da o kaliteye çok uygun.
5

S... S...

Yeni bir restoran keşfettik. Harika manzarası olan bir otelin teras katı. Bu lokasyonda gerçekten şaşırtıcı bir kalite. Bir süredir takip ediyorduk, cumartesi favori mekanlarımıza rezervasyon yapmakta gecikince açıkta kalmamak için bir bakalım dedik ve yeni bir favori mekanımız oldu.
Çok hoş bir ambiyans, nazik personel...
Rahatsız etmeyen müzik, hatta dinlemek istediğimiz türde müzik seçebileceğimizi belirttiler. Peynir tabağı, kızartma tabağı, rakı ve pizza tercih ettik. Sadece kızartma tabağındaki sigara böreklerini ve eski kaşar peynirini beğenmedik, diğerleri güzeldi, rokfor peyniri harikaydı. Pizza konusuna gelince en güzel pizzacıda yediğimiz pizzayı bulmak çok şaşırtıcıydı. Beğenimizi ifade ettiğimizde bizzat pizza ustası masamıza geldi ve kendisinin İtalyan bir usta yanında yetiştiğini öğrendik. Boğaz manzaralarına taş çıkartan bir manzara eşliğinde çok keyifli bir yemekti.
Havalar biraz daha ısınınca tavan da açılabiliyormuş, daha ne olsun.
İki kişi çok aç oturduğumuz masadan tıka basa doyarak kalktık, siparişlerimiz üç kişiyi rahat doyuracak miktardı, fiyat da o kaliteye çok uygun.
5

V.... I....

Kumkapı da martı seslerinin eşliğinde ve denizden gelen ferahlatan serinlikte yemek yemenin ayrıcalığında şefin speciali olan sufleyi denemeyi unutmayın.
5

Ő..... S....

İstanbulun enfes deniz manzarasında uygun fiyata usta ellerden harika lezzetli ve bol çeşitli menü ile tartışmasız tavsiye edilir. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.
5

E... B...

3 arkadas akşam yemeğine gittik fiyatlar gayet makul şefin çikolatalı suflesine bayıldım herkese tavsiye ederim.. Teras harika manzaraya sahip
5

E........ D....

????.çok lezzetli ,muhteşem manzara eşliğinde Yemek keyfi özellik beef ,hamburger pizza muhteşem lezzetli yemekler ???? en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere ???? Skalion Resturant
5

E........ D....

5

E........ D....

5

O........ O........

Wonderful cityscape, excellent menu! Must visit, if you stay in the historical peninsula. With ita rich bar, and kind service, it promises a great experience
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım