Yükleniyor...
3.7 Puan
133 Yorum

Sopung

Karagümrük Mahallesi, Kaleboyu Caddesi, No 47, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kore, Asya
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Banka kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Dış mekan var.
 • Klimalı
 • Sigara içme alanı var.
 • Çocuklar için uygun.
 • Kapalı alan var.
Yorumlar (133)
5
B...... N..
Garson bayan gayet ilgiliydi yemekler sıcak ve tazeydi biz jajangmyeon gimbap ve peynirli rabokki söyledik ve memnun kaldık hepsinden
2
A.... Ö.....
İlk zamanlar harika olan nir yer gitgide kötüleşti, garsonlar aşırı soğuk ve sertler, verdiğim siparişler 5-6 kere yanlış geldi ama bir türlü değiştiremedim ve istemediğim ürünün parasını ödedim.
3
Ş..... A......
Ambiyans, ortam ve çalışanların ilgisi gayet güzeldi. Mandu ve sun yang denedik. Acı tatlı soslu tavuk lezzetli olmakla birlikte acı tüketmeyi seven arkadaşımın bile devam edemeyeceği kadar yakıcıydı. Fiyat/porsiyon dengesi ise iyiydi.
1
H........ H........
Haftada bir gittigim bir yerdi ancak gittikçe kötüleşti. Kalabalık bir arkadaş grubumu oraya yemeklerini denemeye götürdüm ama Dok haricinde hepsi kötüydü. Arkadaşlara anlatmıştım ramyon yeriz en olmadı diye ama o bile tamamen sulu, tatsız, baharatsız ve sossuzdu. Kendimiz ayrıca sos koydurmak istedik, yapmadılar. En sevdiğim ramyon nasıl her seferinde farklı lezzette yapılıyor anlamıyorum. Garsonlar çok KABA ve soğuklar. Açıkçası hiçbir işe yaradıklarını düşünmüyorum. Bu yemeklerin tadı değişmiş, normalde böyle değildi dediğimizde 3 tane garson geldi ve sonuç 0. Kendi aramızda Türkçe konuşuyoruz ama yine halledemediler. Gitmeye asla değmez.
5
M..... O....
Uzak doğu mutfağını merak edenler için inanılmaz bir fırsat. Koreli şef İramsol'un kendi elleri ile hazırladığı soslar efsane lezzetli. Denemenizi tavsiye ediyorum.
3
E... Ş...
4
A.... A
Kız arkadaşınızla gelebilirsiniz, bazı yemekleri çok çok çok acı, sipariş vermedin önce unutmadan soruyun.
4
B..... U......
Surların dibinde, beklenmeyecek yerde bir Kore restoranı Sopung. Diğer şubelerine gitmediğim için bir karşılaştırma yapamayacağım ama ben deneyimimden memnun kaldım. Ateş ramyeon ve su gan yedim ve ikisi de lezzetliydi. Özellikle su gang çok keyifli bir yemek. Ateş ramyeon ise her ne kadar acı olsa da deneyimlediğim için mtlu olduğum bir ürün oldu. Çalışanlar oldukça kibar, hizmet kalitesi iyi. Bununla birlikte mevcut salgın için de gereken önlemler alınmış. Harika bir mekan değildi, ancak denediğim için mutluyum. Denemek isteyenlere tavsiye ederim.
4
H..... H.....
Yemekler hızlı ve sıcak servis ediliyor. Farklı mutfaklara ilgisi olanların ilk uğrayacağı yer olabilir.
3
A............. A.............
Kesinlikle gimbap/kimbap söylemeyin, çok kuru ve kötüydü ve kimbapı lezzetlendiren ana malzemelerden olan susam yağı istediğimde, “veremeyiz gerektiği kadar sürülmüştür zaten mutfakta” dediler ancak hiç ama hiç tadı yoktu içinde. Dokbokki çok kötü değildi ama onu kötü yapabilmek de ayrı bir başarı isterdi zaten yani o da yapımı aşırı kolay olan hazır bir ürün, kötü değildi zaten. Her zamanki normal dokbokki idi, kendim evde beş dkda yaptığımda da böyle oluyor zaten. ama kimçi de yapımı çok kolay olmasına rağmen haddinden eski tadıyordu, soya sosu istediğimizde vermediklerini, soya sosu servis etmediklerini şöyledirler. Şef, Kore’de de soyasız yendiği için böyle bir karar almış ama soya sosuyla yahut sossuz tüketmek benim seçimim olmalıydı, kaldı ki kimbapı soyayla yemek de Koreliler için de bizim için de tamamen zevk meselesi. bir Kore restoranında susam yağı, soya sosu ve kimçi yoksa yapacak bişey yoktur. Gerçekten gittiğime değmedi.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım