Yükleniyor...
1.6 Puan
9 Yorum

Domino's Pizza

Karagümrük Mahallesi, Fevzipaşa Caddesi, No 265/A, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Yorumlar (9)
2
B.... K........
Her şubesinde aynı performansı göstermesi gereken bir şubenin böyle bir fark yaratması beni üzdü.  paket olarak aldım , pizzaları aşırı derece de  küçük. Hamur yedim resmen , verdiğim paraya acıdım.   her önünden geçerken canım çekiyor belki diyorum belki değişmiştir bir tane yiyeyim ama yok parama acıyorum. 2 puanı da siparişimi hazırlayanların güler yüzüne veriyorum.
2
B.... K........
Her şubesinde aynı performansı göstermesi gereken bir şubenin böyle bir fark yaratması beni üzdü. 
paket olarak aldım , pizzaları aşırı derece de  küçük. Hamur yedim resmen , verdiğim paraya acıdım.   her önünden geçerken canım çekiyor belki diyorum belki değişmiştir bir tane yiyeyim ama yok parama acıyorum. 2 puanı da siparişimi hazırlayanların güler yüzüne veriyorum.
1
Ö.... A....
Farklı tarihlerde 2 kere siparişimi kendi kafalarına göre iptal edip haber bile vermeyip aç bıraktılar. İlkinde kurye kaza yaptı denildi, 2. Kez de aynı şey yapıldı. Ve 3. Kez buna benzer bir durum oldu. Ama 3. Best! Farklı bir şubeden kurye gelmiş ve dağıtım yapıyorlar. Şube pizzayı veriyor kuryeye ve adresi bulamıyor. Beni arıyor adresi tarif ediyorum. 10 dakika sonra tekrar arayıp bulamadığını ve "akşam akşam iş çıkarmama başıma diyor! işin bu senin! Başka kurye getiriyor sonra. Bugün yine bir pizza sipariş edeyim dedim ve yine hüsran! İş yerine sipariş veriyoruz ve minimum 60 70 liralık pizza siparişi veriyoruz. Bugün sağ olsunlar aradılar! Pizzanızı iptal ettik! Bilginiz olsun. 4. Kez aynı durum oluyor.!Yaa arkadaş niye iptal ediyorsun dedim kurye yok. 6 pizza beklemede ve geç gelir. Gece 12.30 u geçer gelmesi! Sipariş verdiğim zaman 23.07. 1.30 saat nedir? Yeni bir rekora mı sürünüyorsunuz!?(koşsalar daha hızlı dağıtım yaparlar) daha da hiçbir şubesinden sipariş vermem... Sizde vermeyin.!
1
A... B........
Dominosun 100/100 en kötü şübesi. Buraya kayıt oldum Bu yorumu yazmak için. Eger buradan şıpariş verecekseniz. Haberiniz olsun, sparişiniz 100 50 geç gelir ve ya hiç gelmez. bu aksam saat 9 da sıpariş verdim. Sıparişiniz saat10 gelecek dediler. İftar zamanıydı. tamam degdim. yapacak bişey yok. 
Saat 10 oldu bişey gelmedi. telefon actım. Yollda dediler. 10 dakıkaya gelir. ve aynısınız 40 dakika soyluyordular.  Sonuçta saat 11 de telefon ine açtım. Arkadas pızzanızı dusurmus efendim. Kusura bakmayın. Sparişiniz 30 dakika sonra gelir. iptal ettim. Oyle bişey yok yaw gerecekten. Ve bu olay ilk defa olmadı....
1
A... B........
Dominosun 100/100 en kötü şübesi. Buraya kayıt oldum Bu yorumu yazmak için. Eger buradan şıpariş verecekseniz. Haberiniz olsun, sparişiniz 100 50 geç gelir ve ya hiç gelmez. bu aksam saat 9 da sıpariş verdim. Sıparişiniz saat10 gelecek dediler. İftar zamanıydı. tamam degdim. yapacak bişey yok.  Saat 10 oldu bişey gelmedi. telefon actım. Yollda dediler. 10 dakıkaya gelir. ve aynısınız 40 dakika soyluyordular.  Sonuçta saat 11 de telefon ine açtım. Arkadas pızzanızı dusurmus efendim. Kusura bakmayın. Sparişiniz 30 dakika sonra gelir. iptal ettim. Oyle bişey yok yaw gerecekten. Ve bu olay ilk defa olmadı....
1
A... A.....
Berbat! Baska Domino's şubelerinde yediklerimle alakası yok. Bu tür zincirler her daim ayni kaliteyi sunmak durumundadır yoksa şansları gercekten yok, tüm şubelerine bundan dolayı ayni kotu notu basarım. Pizza bazen az pişmiş gelir bazen yanmış bazen de buz gibi bazen de geç (50dk) gelmesine rağmen ücret talep edilebilen onun yerine kendimce "sıcak getirin vereyim parasını" demem ile bile müşteri odaklı yaklaşmayan bir şubedir şu mıncırladıklarım.
1
A... A.....
Berbat!
Baska Domino's şubelerinde yediklerimle alakası yok. Bu tür zincirler her daim ayni kaliteyi sunmak durumundadır yoksa şansları gercekten yok, tüm şubelerine bundan dolayı ayni kotu notu basarım.
Pizza bazen az pişmiş gelir bazen yanmış bazen de buz gibi bazen de geç (50dk) gelmesine rağmen ücret talep edilebilen onun yerine kendimce "sıcak getirin vereyim parasını" demem ile bile müşteri odaklı yaklaşmayan bir şubedir şu mıncırladıklarım.

1
R..... R.....
Domino's benim için en son seçenek diyebilirim. Şans eseri bu şubesinde yemek yedim ve yine sevmedim yine memnun kalmadım. Servis zayıf, mekan kötü, çalışanlar kaba. Pizza da her zamanki gibi lezzetsiz
4
E... S
Servisi pizzası genelde güzel, fakat bazen yanlış bazen de az pişmiş geliyor. Banamı denk geldi bilmem hep 10 kr eksik para üstü veriyorlar.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım