Yükleniyor...
2.7 Puan
10 Yorum

Burger King

İskenderpaşa Mahallesi, Macar Kardeşler Caddesi, No 7-9, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 4445464
Yorumlar (10)
3
B.... K........
evime en yakın burger olduğu için  sürekli gittiğim bir yerdir kendileri. Ama geçen gittiğimde et ve tavuk menü aldım.  Et bölümü aşırı yanmıştı ve taş gibiydi. Artık dayanamadım ve gidip daha az yanmışını istedim , özür dileyip tekrardan verdiler yenilerini ama bunu verene kadar neredeydiniz.  onun dışında dışarı kısmını çok seviyorum, ferah  ve sessiz.  mekan güzel tek sıkıntı bazen sıkıntılı çalışanlar oluyor onun dışında no sıkıntı. seviyorummmm
3
B.... K........
evime en yakın burger olduğu için  sürekli gittiğim bir yerdir kendileri. Ama geçen gittiğimde et ve tavuk menü aldım.  Et bölümü aşırı yanmıştı ve taş gibiydi. Artık dayanamadım ve gidip daha az yanmışını istedim , özür dileyip tekrardan verdiler yenilerini ama bunu verene kadar neredeydiniz. 
onun dışında dışarı kısmını çok seviyorum, ferah  ve sessiz.  mekan güzel tek sıkıntı bazen sıkıntılı çalışanlar oluyor onun dışında no sıkıntı. seviyorummmm
3
G..... T......
This is the 1st time im having my meal from a burger king outlet in istanbul turkey. Was surprised to see the place totally empty on a sunday evening at 8pm. They have place to seat about 20-24 people inside, about 20-30 people outside. We ordered a double beef whooper burger ,a king chicken burger , a veg bean burger , some onion rings and some chicken nuggets. Damages to the pocket - 66 turkish lira (approx US $ 12.80 ) Overall experience - good service , good fresh food. Decent portions. I would rate this place 3 on 5.
3
G..... T......
This is the 1st time im having my meal from a burger king outlet in istanbul turkey. Was surprised to see the place totally empty on a sunday evening at 8pm. They have place to seat about 20-24 people inside, about 20-30 people outside.

We ordered a double beef whooper burger ,a king chicken burger , a veg bean burger , some onion rings and some chicken nuggets.

Damages to the pocket - 66 turkish lira (approx US $ 12.80 )

Overall experience - good service , good fresh food. Decent portions. I would rate this place 3 on 5.
4
G...... G......
Bu aralar ekonomi King mevcut iki kişi çok aç değilse doyar bu menü ile. Ranch ve buffalo soslaro mikemmel mutlaka deneyin derim. Ortalama Tat. Klasik Burger. Patates gğxdl. Buranın manzarası yola bakıyor üst kat var :)
3
A....... Ç.......
Bk lerin klasik sıkıntısı burda da var: çalışanlar king boy ve büyük boy arasındaki farkı bilmiyor. Ama çalışanları, bu yoğunluktaki diğer bk lerin çalışanları gibi ilgisiz ve ukala değildi. Yediğim patates güzel kızarmıştı ve baharatlanmıştı. Yediğim en iyi bk patatesiydi.
2
U....... S....
A normal service from burger king not fast not slow the restaurant was clean and tidy there was a flow of customers but you don't feel rush. Price is reasonable.
3
F.... A.......
hava sıcaksa dondurmasını epey beğendiğim bir yer, ateş seni çağırıyo diyo ama kesinlikle tercihim dondurma, migrosun ordaki kadar yoğun olmadığı için çok sorun olmuyo dondurma almak :)
2
F.... S....
Lezzet olarak mcdonalds in gerisinde kesinlikle ozellikle patates kizartmasi ve soslari. Ama 1 tl olan dondurmasi süper fiyat/performans :))
1
E.... G....
Hiç bu kadar kötü patates kızartması yememiştim. Keşke arada bir yağı değiştirmiş olsalar. Kola ise fazlasıyla sulu. Personel sürekli değiştiği için hep acemi. Ekstra ketçap dersin unutur, peçete vermez. İşte böyle bir yer
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım