Yükleniyor...
2.7 Puan
56 Yorum

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi

Hocapaşa Mahallesi, Kennedy Caddesi, Gülhane Parkı Karşısı, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Fast Food, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 5221397
Yorumlar (56)
5
B.... S....
İstanbulun en güzel köşesinde olması ayrı güzel değişen kadrosuyla daha güzel bir hal almış herşey çok güzel kesinlikle tavsiye edilir ????????
5
B.... S....
İstanbulun en güzel köşesinde olması ayrı güzel değişen kadrosuyla daha güzel bir hal almış herşey çok güzel kesinlikle tavsiye edilir
1
D....... ç..........
1 çayın gelmesi en fazla ne kadar sürebilir. Iste bunu öğrenmek için doğru yerdesiniz. Servis rezalet, hizmet denen bir şey yok. Bir pasta istedim gelen şey ufacık bir kırıntı tanesine benziyordu. Paranızla rezil olmak istiyorsanız doğru yere geldiniz demektir.(çay yaklaşık 20 dakikada geldi)
2
İ.... C.....
Manzara,sakinlik,kahve oldukça güzel ancak konumu ve etrafı çok düzenli ve temiz değil.havanın da soğuk olması sebebiyle çayımızı kahvemizi içip hemen kalktık.iki türk kahvesi ve bir çay içtik.Deniz kenarı için ortalama bir fiyat denilebilir.
1
E... C....
Sadece manzarası güzel o da bulunmaz hint kumaşı değil yani ne hizmet iyi ne ürünler iyi ne de fiyatlar bu performansa uygun buraya alternatif olacak çok yer var tavsiye etmem
2
G...... G......
Maaalesef manzarasına aldanıp bir soğuk çaya o para vermeye hiç gerek yok büyük beklentiyle gidip hiç beğenmedim Çalışanları kaba ve servis çok yavaş bu da Çaylarının soğukluğunu açıklıyor ????
2
G...... G......
Maaalesef manzarasına aldanıp bir soğuk çaya o para vermeye hiç gerek yok büyük beklentiyle gidip hiç beğenmedim Çalışanları kaba ve servis çok yavaş bu da Çaylarının soğukluğunu açıklıyor
3
E.... A.........
Manzarası gerçekten güzel hemen deniz kenarı,az öteden geçen vapurları izlemek de çok güzel.Ancak mekan haftasonu çok kalabalık ve masalar birbirine çok yakın.Haftasonu gitmenizi tavsiye etmem.Garsonlar da pek saygılı değiller.Ürünler çok pahalı.çay 4 trileçe 15 lira mesela.Kısacası manzarası dışında birşey beklemeyin
3
B... T.........
Çok garson var ama ilgisizler çay için sürekli darlayıp nargile için 5 kere söylemeden köz getirmeyen garip bi yer ama bunların dışında manzarası gayet harika. Giderseniz pişman etmez ama çokta sevindirmez.
5
N........ K.......
Nasıl güzel bir yer !! Fiyatlar uygun, manzaraya diyecek laf bile yok zaten.. Sadece haftasonu deniz tarafında yer bulmak zor o kadar ama gerçekten onu da beklemeye değer :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım