Yükleniyor...
3.7 Puan
244 Yorum

Meşhur Filibe Köftecisi

Hocapaşa Mahallesi, Hocapaşa Sokak, No: 3, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 5193976
Yorumlar (244)
3
C.. K.
Tarihi Hocapaşa Lokantaları bölgesinin iki köftecisinden biri, girişte sol köşede yer alıyor. İki köfteci için de yorumlarım hemen hemen benzer olacak. Bir porsiyonda 6 adet ufak köfte, yanında da garnitür olarak soğan ve acı sos geliyor. Köftesinin bana göre öyle aman aman bir lezzeti yok. Oldukça da ufaklar, doyurucu değil bir porsiyonu kesinlikle. Çarşıdaki diğer köfteci olan Namlı Rumeli'ye kıyasla köftesi daha az baharatlı. Bir porsiyon köfte, çoban salata, ayran toplamda 35 lira hesap geliyor.
3
ş...... ş......
Eminönü'ne gidildiğinde uğranılması gereken yerlerden. Tadları hala çok lezzetli ama porsiyonları aşırı küçük ve doyurucu değil, doymaya deģil tadına bakmaya uğruyorum o yüzden.
5
U.... U....
5
U.... U....
5
U.... U....
1
B..... U....
Sipariş ettiğim köftenin ne zaman geleceğini sorduğumda "yarım saat sonra belki gelir belki gelmez" diye yanıt aldığım, çalışanlarının kabalığının köftenin lezzetinden çok daha fazla olan köfteci.
3
Y.. Y..
“Boğazda balık lokantası değilmiş esnaf lokantasıymış” başkalarıyla aynı masayı paylaşmadığımız için için bize sarf edilmiş bir cümle. 31 yaşındayım çocukluğumdan beri gittiğim yer. Eski yerinde ne çocukluk anılarım var. Böyle kaba bir cümleyi söyleyip kalp kırmaya gerek yoktu. Lezzeti değişmemiş ama hizmet sektörü aynı yerinde saymıyor artık.
3
A.... E..
istanbulda ki en iyi köftecilerden olduğunu duyduğumuz için gittik. et lezzetli ama aman aman bir tadı yoktu. porsiyonu küçüktü, yoğurt oldukça güzeldi.6 porsiyon köfte 3 yoğurt iki salata 165 lira tuttu. bir daha gider miyim sanmıyorum
1
B.... B....
Çorba var mı yok çay var mı yok bu nasıl bir işletme mantığı ye kalk fazla masayı işgal etme diyen bir yer
4
A.... P....
Evvela köftesi gercekten lezzetli. 1 porsiyon ile kesinlikle doymazsınız pesinen belirteyim. Piyazinin hic bir numarasi yok, düz haşlanmış fasulye. Yaninda verdikleri sirke bilinmedik bir urun. Yogurt tatlısı, revaninin bir versiyonu gibi. Kofte yemek için gobul rahatlığı ile seçebilirsiniz. Meshur olmus bir cok yerdeki gibi burda da garsonlar itici.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım