Yükleniyor...
3.5 Puan
223 Yorum

Kasap Osman

Hocapaşa Mahallesi, Hocapaşa Sokak, No 8/A, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Döner, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Yorumlar (223)
5
E.... B.....
4
G.... Ö....
4
G.... Ö....
4
G.... Ö....
4
C.. K.
Sirkeci'de bulunan Tarihi Hocapaşa Lokantaları sokağının en eski yüzlerinden biri. Epeydir gözüme kestirmiştim ama yeni gidebilme fırsatım oldu.

Dönerini denemek istediğim için iskender tercih ettim. Toprak kapta servis edilmesi hoşuma gitti, baya da sıcaktı. Çok aç olmadığım için yeterli oldu ama porsiyon olarak çok büyük sayılmaz. Lezzet olarak ise beğendim. Genel eleştirilerin aksine servis baya hızlıydı yarıdan fazla doluluk varken. Fiyatlar da uygun sayılır.
4
C.. K.
Sirkeci'de bulunan Tarihi Hocapaşa Lokantaları sokağının en eski yüzlerinden biri. Epeydir gözüme kestirmiştim ama yeni gidebilme fırsatım oldu. Dönerini denemek istediğim için iskender tercih ettim. Toprak kapta servis edilmesi hoşuma gitti, baya da sıcaktı. Çok aç olmadığım için yeterli oldu ama porsiyon olarak çok büyük sayılmaz. Lezzet olarak ise beğendim. Genel eleştirilerin aksine servis baya hızlıydı yarıdan fazla doluluk varken. Fiyatlar da uygun sayılır.
5
B...... K.......
Hem lezzet hem fiyat hem de servis olarak harika bir yer. Evinizde gibi hissedeceğiniz mekanlardan biri. Çalışanlar çok nazik. Tam puanı hak ediyorlar ????????
5
B...... K.......
Hem lezzet hem fiyat hem de servis olarak harika bir yer. Evinizde gibi hissedeceğiniz mekanlardan biri. Çalışanlar çok nazik. Tam puanı hak ediyorlar
2
B... A.....
Ferah bulduğumuz için oturup birer döner yiyelim dedik, ancak aşırı turistlik! Servis pek hızlı değil, dönerin yanında biber, turşu vs hic bi sey yok. Dönerin de ekstra hiç bir numarası yok. Hatta benim için kokuyordu bile denebilir. Sadece açık ayranını beğendim.
5
S... S...
Yediğim en güzel iskenderlerden birine sahip mekandır. Servis gayet hızlı. Fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde ama hak ettiğini düşünüyorum.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım