Yükleniyor...
4.1 Puan
217 Yorum

Hocapaşa Pidecisi

Hocapaşa Mahallesi, Hocapaşa Sokak, No 11, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 85.00 TL
Telefon 0212 5120990
Yorumlar (217)
5
D... D......
Bu karantina döneminde pideden çok uzak kalmıştık ve temizliğine güvenebileceğimiz bir yeri bulmak zordu daha sonra arkadaşımın tavsiyesi ile burayı duydum ve şa ha ne.. arkadaşımın ne kadar haklı olduğunu anladım. Temizliği ve pideleriyle tam kalite bir mekan kesinlikle sık sık gideceğim bir yer oldu. Ustamın ellerine sağlık.. Günahkarın lezzetine doyamadım hem çok doyurucuydu hem de çok büyüktü..
4
M..... A....
Bir mekanın adının çok ön plana çıkması işyeri için büyük beklenti yaratıyor. Hocapaşa Pidecisi’nin iyi pide yaptığı doğru ancak aranıp bulunmayacak lezzetleri de yok. Kaliteli ve büyük porsiyonları olan bir pideci demek yeterli.
5
R... O...
5
R... O...
5
R... O...
3
M....... A....
Ustanın pidesi ve günahkar pideyi denedik. Ustanın Pidesi 6/10 Günahlar 7/10 Fiyat/performans 5/10 40 lira verdiğin pidede daha fazla peynir görmek istiyor insan.
3
M....... A....
Ustanın pidesi ve günahkar pideyi denedik.

Ustanın Pidesi 6/10
Günahlar 7/10

Fiyat/performans 5/10

40 lira verdiğin pidede daha fazla peynir görmek istiyor insan.
3
E....... E.......
Büyük beklenti ile gittigim mekanda aradığım lezzeti maalesef bulamadım. Günahkar pide denedim. Standart bir pideci ayarında
3
N...... N......
Büyük beklenti ile gittigim mekanda aradığım lezzeti maalesef bulamadım. Günahkar pide denedim. Standart bir pideci ayarında
3
C.. K.
Beklentimin oldukça altında kalan bir pide yedim açıkçası. Ustanın Pidesi isimli special pidelerini denedim. Kıyma, peynir, biber, domates var içinde. Doyuruculuk olarak oldukça iyi, neredeyse iki kişi bile doyabilir. Lakin pidede hiçbir tat, lezzet yok. Kıymasından hiçbir lezzet alamadım. Garsonluk yapan genç arkadaşlar çok iyi niyetli ve çalışkanlardı, yüzümü güldüren tek nokta bu oldu.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım