Yükleniyor...
4.2 Puan
85 Yorum

Tarihi Eminönü Dürümcüsü

Hobyar Mahallesi, Büyük Postane Caddesi, No 14/B, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0212 5110040
Yorumlar (85)
4
A..... K...
Urfa ve çöp şiş dürümlerini başarılı bulduk. Porsiyonları yeterliydi, lavaşı kalın ve doyurucucuydu. Yanında gelen ezme gayet güzeldi. Çok lezzetli olmamakla beraber beklentinizi karşılıyor. Lokasyon olarak merkezi. Eminönü’ne gelince denenebilir.
4
N..... H..
Çöp şiş ve adana sipariş ettik. Porsiyonlar biraz azdı ama fiyatı da bu anlamda doğru orantılıydı. İkisinin de lezzeti iyiydi. Çalışan arkadaşlarsa oldukça kibar ve ilgililer.
5
R... E....
Servis hızlı ve ilgililer. Ye kalk tarzı bir mekan dışarıda küçük taburelerde oturuyorsunuz. Gala kokoreç ile yan yanalar. Ben urfa porsiyon yedim birkaç defa ve çok lezzetli. Eminönü’ne yolum düştüğünde mutlaka uğruyorum. Fiyatlar da diğer restoranlara göre bir tık daha uygun
4
C.. K.
Büyük postanenin karşı çaprazında köşe başında bulunuyor lokasyon olarak. Hijyen olarak ayak üstü yemek yenen bir dürümcü için oldukça titizler. Urfa dürümünü lezzetli ve başarılı buldum. Yanında gelen tadımlık acılı ezme de güzeldi. Servis hızı olarak da iyiler.
5
Ş...... Y.......
Mekan tarihi güzel bir yer ye-kalk tarzı. Servis hızlı çalışanlar güler yüzlü. Fiyatlar gayet uygun. Ben dürümünü denedim tadı efsane güzel yanında köz biber geldi bir tane büyük o da güzeldi açık ayranı da çok güzel ve yanında acılı ezme geldi tadı güzel ve bir kişi için yeterliydi kesinlikle gidilmeli
5
Ö.... E.........
Kalabalık bir grup gitmemize rağmen servisleri gayet hızlıydı. Yemeklerin lezzetleri de güzeldi. Tavsiye ederim.
5
B.... B.........
5
B.... B.........
5
B.... B.........
4
E... E...
Tarihe ayak uydurabilen her mekanı çok severim. Gerek bulunduğu lokasyon itibariyle, gerek butik havasıyla en iyi yerlerden biri. Etler taze ve kararında pişirilmişti. Dürümün içindeki malzemelerde doğru şekilde orantılandığı için harika bir tat yakalanmış. Yanında servis edilen mezede gayet taze ve iyi tada sahip. Birkaç sonraki ziyaretimde beyti denedim. Farklı şehirlerde bundan çok daha iyisini denedim. Lakin aynı dürümü bir başka yerde bulmanız zor. İlk kez geleceklerin özellikle dürümü denemesini tavsiye ediyorum. Zaten mekanın tarihi ismi ve tecrübesi de buradan geliyor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım