Yükleniyor...
4.7 Puan
3 Yorum

Öztürkler Büfe

Hobyar Mahallesi, Mimar Kemalettin Caddesi, No 25, Fatih, İstanbul
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food, Meyve Suyu
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
5
Z.......... Z..........
Çocukluğumdan beri gittiğim bir yer. Eskilerden beri esnaf olarak tanıdığım kalitesine hizmetine tanık olduğum bir büfe işletmesi. Sirkeci Legacy Ottoman Otelin olduğu yerdeydi. Çok işlek ve her daim kalabalık içi dolu yer bulmanın genelde zor olduğu bir mekan iken 2002 yılında otel gelince malesef yerinden oldular ve şu andaki bisikletçilerin olduğu bir köşede ufak bir dükkanda işletmelerini küçülecek devam ettiriyorlar. Yaklaşık 50 senelik mazisi olan Sirkeci'nin güngörmüş esnaflarındandır. Benim gibi büfeden atıştırmalık sevenler için Sirkeci Öztürkler Büfe ideal. Her şeyi güzel ama ben genelde yengen ve ıslak hamburger yiyorum. Personelleri de her biri mütevazı, naif ve ilgi alakayı eksik etmeyen kaliteli esnaf insanlarından. Müdavimleri bilir zaten.
5
Z...... Z......
Çocukluğumdan beri gittiğim bir yer. Eskilerden beri esnaf olarak tanıdığım kalitesine hizmetine tanık olduğum bir büfe işletmesi.

Sirkeci Legacy Ottoman Otelin olduğu yerdeydi. Çok işlek ve her daim kalabalık içi dolu yer bulmanın genelde zor olduğu bir mekan iken 2002 yılında otel gelince malesef yerinden oldular ve şu andaki bisikletçilerin olduğu bir köşede ufak bir dükkanda işletmelerini küçülecek devam ettiriyorlar.

Yaklaşık 50 senelik mazisi olan Sirkeci'nin güngörmüş esnaflarındandır.

Benim gibi büfeden atıştırmalık sevenler için Sirkeci Öztürkler Büfe ideal. Her şeyi güzel ama ben genelde yengen ve ıslak hamburger yiyorum.

Personelleri de her biri mütevazı, naif ve ilgi alakayı eksik etmeyen kaliteli esnaf insanlarından.

Müdavimleri bilir zaten.

Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!