Yükleniyor...
3.9 Puan
131 Yorum

Hacı Şerif

Hobyar Mahallesi, Yeni Cami Caddesi, No 19, Fatih, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0212 5118166
Yorumlar (131)
5
O A....
Tüm ürünleri gerçekten harika ve lezzetli.dondurmali irmik helvası muhteşem ötesi.benim favorim tahinli truf.herkese şiddetle tavsiye ederim.turkiye nin en iyisi.
5
I...... K.......
A dessert shop in a crowded area, offering several types of sweets.
The one I tried was out of this world.
A Turkish type of ice cream ice cold covered with super hot semolina blend making a fire on ice effect.

I cannot wait to go to Istanbul again and try this one more time.
5
I...... K.......
A dessert shop in a crowded area, offering several types of sweets. The one I tried was out of this world. A Turkish type of ice cream ice cold covered with super hot semolina blend making a fire on ice effect. I cannot wait to go to Istanbul again and try this one more time.
4
L.... L....
Dondurmalı irmik tatlısının müptelası iseniz bir de burada yemenizi tavsiye ederim. Küçücük bir dükkanda Türk kahvesi eşliğinde tatlınızı afiyetle yiyebilirsiniz. Dondurmasını daha az irmik helvasını daha fazla tutabilirler. İrmik helvasının şeker ayarı tam kıvamında. Tek tavsiyem, oturan müşterilere plastik kap yerine daha sağlıklı olan porselen tabak ile irmik tatlısını servis etmeniz.
4
L.... L....
Dondurmalı irmik tatlısının müptelası iseniz bir de burada yemenizi tavsiye ederim. Küçücük bir dükkanda Türk kahvesi eşliğinde tatlınızı afiyetle yiyebilirsiniz. Dondurmasını daha az irmik helvasını daha fazla tutabilirler. İrmik helvasının şeker ayarı tam kıvamında.
Tek tavsiyem, oturan müşterilere plastik kap yerine daha sağlıklı olan porselen tabak ile irmik tatlısını servis etmeniz.
4
B..... B......
1 puan kırmamın sebebi mekanda tuvalet olmaması.İrmik helvası zaten çok güzel ama acem yuvası burdaki yeni favorim oldu.
5
Ş..... A......
Tabiki yıllardır müdavimi olduğumuz dondurmalı irmik helvası harika❤️ Tarihi yarımada’da olduğumuzda gidip yemeden duramıyoruz.????
5
G.... I...
Tabiki yıllardır müdavimi olduğumuz dondurmalı irmik helvası harika❤️ Tarihi yarımada’da olduğumuzda gidip yemeden duramıyoruz.
5
B.... D....
1938 de denizli de kurulup günümüze kadar gelmiş.Adeta tarihi çınar.Şuan 4.kuşak aktif rol oynuyor.Helva konusunda çok iyiler.tereyağı,sütü,irmiği ile yediğim en iyi helva diyebilirim. Yapılışı kabaca İrmik tereyağ ile kazanda kaynıyor,1 saat sonrasında süt şeker bal katılıp son aşamaya geliniyor.Helvanın içinde sundukları vanilyalı dondurmayı kendileri yapmaları güzel bir hareket.İrmik helvası yiyecekseniz hiç düşünmeden burayı tavsiye ederim.
5
B.... D....
1938 de denizli de kurulup günümüze kadar gelmiş.Adeta tarihi çınar.Şuan 4.kuşak aktif rol oynuyor.Helva konusunda çok iyiler.tereyağı,sütü,irmiği ile yediğim en iyi helva diyebilirim.
Yapılışı kabaca İrmik tereyağ ile kazanda kaynıyor,1 saat sonrasında süt şeker bal katılıp son aşamaya geliniyor.Helvanın içinde sundukları vanilyalı dondurmayı kendileri yapmaları güzel bir hareket.İrmik helvası yiyecekseniz hiç düşünmeden burayı tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım