Yükleniyor...
4.3 Puan
139 Yorum

Fileto by Osman Kasap

Hobyar Mahallesi, Hamidiye Caddesi, No 8, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0212 5201070
Yorumlar (139)
4
C.. K.
Sirkeci'nin en işlek yerlerinden biri, konum olarak Doğubank'ın hemen yakınında yer alıyor. Menüleri oldukça geniş. Izgara, döner, hamburger her türlü seçenek var. İçerisi de ambians olarak geniş ve rahat. Ben genel yorumlardan dolayı merak edip dönerini tercih ettim. Pişme seviyesi güzeldi. Başarılı bir yaprak döner yedim diyebilirim. Sulu ve lezzetliydi. Yanında garnitürü de boldu. Servis olarak biraz yavaşlar sadece. Fiyatları da ortalamanın bir tık üstünde, ama lezzet konusunda işlerini iyi yapıyorlar. Bu lokasyona yolunuz düştüğünde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
5
D....... D.......
Üniversite öğrencisi olmama ve Eminönünden uzakta oturmama rağmen her hafta aralıksız birkaç günümü buralarda geçiriyorum ve her seferinde sıkılmadan buraya geliyorum. Kendimle beraber tüm tanıdıklarımı da getirdim çünkü gerçekten bu dönemde bu fiyatlara bu lezzeti bulmak epey zor. Mekanın havası gereği fast food zinciri ya da kafe tarzı bir yer değil baya bildiğiniz lüks restoran havası var fakat dediğim gibi buna rağmen fiyatları piyasaya göre çok normal. Neredeyse menüdeki her şeyi denemiş biri olarak sizlere En çok önerdiklerim; kaşarlı köfte,tavuklu fettucini,tavuklu sezar salata. Bunun yanında bence bir mekan ne kadar güzel gözükse ve yemekleri lezzetli olsa da çalışanların tavırlarının çok daha mühim olduğunu düşünüyorum. Gide gele Tüm garsonlarla samimi oldum. İçeri girer girmez önce bi nasılsınız diye sorarım her zaman ve ardından mini bir sohbet gerçekleşir.güler yüzlü ve samimiler. Herkesin favori bir mekanı olur. Birçok lüks restoranda deneyim şansına sahip oldum.Eşsiz mimari,papyonlu garsonlar..... fakat kesinlikle benim favori yerim burası. Kapanırsa ne yaparım diye düşünüyorum bazen... Arkadaşlarımı da getire getire onları da fileto bağımlısı yaptım. Buraya öyle çok geliyorum ki kredi kartı ekstremin neredeyse tamamında buranın adı yazıyor he birde unutmadan ekleyeyim mekanda çalan şarkıların hastasıyım ????????.
5
S.......... S..........
Üniversite öğrencisi olmama ve Eminönünden uzakta oturmama rağmen her hafta aralıksız birkaç günümü buralarda geçiriyorum ve her seferinde sıkılmadan buraya geliyorum. Kendimle beraber tüm tanıdıklarımı da getirdim çünkü gerçekten bu dönemde bu fiyatlara bu lezzeti bulmak epey zor. Mekanın havası gereği fast food zinciri ya da kafe tarzı bir yer değil baya bildiğiniz restoran havası var fakat dediğim gibi buna rağmen fiyatları piyasaya göre çok normal. Neredeyse menüdeki her şeyi denemiş biri olarak sizlere En çok önerdiklerim; kaşarlı köfte,tavuklu fettucini,tavuklu sezar salata. Bunun yanında bence bir mekan ne kadar güzel gözükse ve yemekleri lezzetli olsa da çalışanların tavırlarının çok daha mühim olduğunu düşünüyorum. Gide gele tüm garsonlarla samimi oldum. İçeri girer girmez önce bi nasılsınız diye sorarım her zaman ve ardından mini bir sohbet gerçekleşir.güler yüzlü ve samimiler.
5
B.... Y......
Tesadüfen arkadaşımla yol üstünde bulup girdiğimiz mekan. İyi ki girmişiz dedik çıkarken. Hem menüleri, hem sunumları çok güzeldi. Köfteli menüsünü yedim ve lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Diğer işletmeler köftenin yanında genelde pilav ya da közlenmiş sebze getirir ama Fileto haşlanmış sebze ve fırında patates içeriğiyle sağlıklı bir öğün oluşturmuş. Yanında gelen 3 adet sosta yiyeceklerle uyumlu. Ek olarak servis hızlı ve mekanın içide gayet hoştu. Özellikle üst kattaki loş ışıklı alanda oturup yemek yemek çok daha keyifliydi. Kesinlikle yolum bir daha düştüğünde geleceğim mekanlardan.
5
M.... B........
Sirkeci denildiğinde aklıma gelen ilk mekan. Normalde salatayla asla doymayan biri olmama rağmen porsiyonu oldukça yeterli ve lezzetli. Çok aç değilseniz fazla bile gelebilir diyebilirim. Benim tercihim genelde tavuklu sezar salata. Sizde benim gibi parmesan peynirini salatanın içinde tercih etmiyorsanız ayrı getirmelerini rica edebilirsiniz.
5
M.... B........
Sirkeci denildiğinde aklıma gelen ilk mekan.
Normalde salatayla asla doymayan biri olmama rağmen porsiyonu oldukça yeterli ve lezzetli. Çok aç değilseniz fazla bile gelebilir diyebilirim. Benim tercihim genelde tavuklu sezar salata. Sizde benim gibi parmesan peynirini salatanın içinde tercih etmiyorsanız ayrı getirmelerini rica edebilirsiniz.
5
C.... C....
Her zamanki gibi efsane. Eminönü'ne gelip dönerini tatmadan gidemiyorum.
4
G.... T......
4
G.... T......
4
G.... T......
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım