Yükleniyor...
3.1 Puan
94 Yorum

Eminönü Saray Muhallebicisi

Hobyar Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi, No 16/A, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Yorumlar (94)
1
N..... H..
Fırın sütlaç, kazandibi ve açık çay istemiştik. Sağolsun siparişimizi alan arkadaş yüzümüze dahi bakmadı. Siparişimiz bitince teşekkür ederiz dememe rağmen bir cevap alamadık. İşini bu kadar nefretle yapan birine daha rastlamamıştım. Diğer saray muhallebicisinde yediğim tatlılarla hiç alakası yoktu. Hayalkırıklığı diyebilirim. Düz bir sütlaç (fındık bile yoktu), yavan bir kazandibi ve şükür ki açık bir çay geldi. Bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum..
3
A..... K...
Tavuklu fettucini çok ağır geldi kremasının fazla olduğunu düşünüyorum. Gavur dağı salatası güzel değildi. Çorbası iyiydi. Garsonlar Güler yüzlü ve ilgiliydi. Merkezi konumu sebebiyle yemek için olmasa da çay kahve tatlı için gidilebilir.
2
A..... K...
Haftanın her günü ve her saat fazlasıyla yoğun. Çalışanlar bu yoğunlukta gerçekten çok iyi ve hızlı hizmet veriyor. Önceden haşlanmış mantının tavada ısıtılarak hatta biraz yakılarak servis edilmesi durumunu sevmedim. Fiyatlar makul denebilir. Başka bir seçeneğim olduğu sürece tekrar tercih etmem.
1
M.... Ş.....
İftara yıllardır geldiğimiz yerdi. Bu sene her şey değişmiş. İftar vakti açık alana yaptığımız rezervasyonu “iftarı içeride yapıyoruz” diyerek kabaca içeri yönlendirdiler. Dışarıyı iftar dışı gelen müşterilere ayırdıklarını söylediler. Yemeklerin kalitesi de eskisi gibi değil. Turist avcılığı, açgözlülük, ve yemeklerin kalitesindeki düşüklük, kaba garsonlar sebebiyle tavsiye etmiyorum.
1
B.... S.........
Masaya oturacakken 2 kişi olduğumuz için garsonun, "4 kişiyi buraya gönderin" diyerek yeni gelen 4 kişiyi oturtup bizi ayakta bıraktığı yer. Arap ya da kalabalık değilseniz hizmet anlayışları yok. Asla tavsiye etmiyorum.
4
K.... R...
Güzel bir yer sayılır, mekan temiz hijyenik bir ortam servis hızlı çalışanlar yakından ilgileniyor menüler standart muhallebisi çok hafif ve lezzetli fiyatlar uygun
5
S........ H........
Kahvaltı için mükemmel.Misir carshisinin hemen yaninda,bogaz manzarali.fiyat ve kalite chok iyiydi.Tekrar gidicez.Kesinlikle tavsiye ederim.
3
Z...... Z......
Daha önce de 3-4 kere gitmişliğim var ve bu gidişimde de pide yemeyi tercih ettim. Gayet lezzetli ve doyurucu emin olun. Hatta açgözlülük yapıp sipariş ettiğim o lezzetli kadayıflı muhallebiyi çok doyduğum için kuzenimin yiyişini izledim. Sadece biraz turist ağırlıklı olması fiyatlara yansıyor ve maalesef servis yavaş çok yoğun olmamasına rağmen çookk bekledik
3
E..... E.....
Keçi peynirli salata ve kazandibi sipariş etmiştik. Salatanın tadı gayet başarılıydı.Kazandibine gelirsek ben kazandibi tatlısı sevmiyorum fakat arkadaşım sevdiği için tadınıda sevdi. Kısacası başarılılar tavsiye ederim.
3
E..... E.....
Keçi peynirli salata ve kazandibi sipariş etmiştik.
Salatanın tadı gayet başarılıydı.Kazandibine gelirsek ben kazandibi tatlısı sevmiyorum fakat arkadaşım sevdiği için tadınıda sevdi.
Kısacası başarılılar tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım