Yükleniyor...
3.6 Puan
80 Yorum

Cafe Esmer Chef

Hobyar Mahallesi, Ankara Caddesi, No 73/B, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 85.00 TL
Telefon 0212 5136535
Yorumlar (80)
3
C.. K.
Fiyatlandırma politikası olarak oldukça garip bir yer gerçekten. Kapının önünde kampanyalı ürünler yazıyor. Ama hesap olarak kampanyadaki fiyattan da menüde yazan fiyattan da daha yüksek bir para ödedim. Bir adet tavuk ızgara ve su için 42.5 lira gibi garip bir para ödedim. Sözde kampanyalı ürün, kaldı ki menüdeki fiyatlara göre bile 42.5 tutmuyordu. Anlamak mümkün değil. Diğer detaylara gelecek olursak; konum olarak Sirkeci tramvay durağının çaprazında hiza olarak ana cadde üzerinde. Tavuk ızgara porsiyon olarak büyük ve doyurucu. Patatesleri sıcaktı. Tavuk ise dışarıdan iyi pişmiş gibi gözükse de içi biraz çiğ kalmış. Bir süre evvel de makarna yeme fırsatım olmuştu, makarnanın lezzetinden daha çok memnun kaldım. Buraya gidecekseniz makarna tercih etmeniz daha mantıklı bence. Servis hızı olarak ise iyiler.
3
C.. K.
Fiyatlandırma politikası olarak oldukça garip bir yer gerçekten. Kapının önünde kampanyalı ürünler yazıyor. Ama hesap olarak kampanyadaki fiyattan da menüde yazan fiyattan da daha yüksek bir para ödedim. Bir adet tavuk ızgara ve su için 42.5 lira gibi garip bir para ödedim. Sözde kampanyalı ürün, kaldı ki menüdeki fiyatlara göre bile 42.5 tutmuyordu. Anlamak mümkün değil.

Diğer detaylara gelecek olursak; konum olarak Sirkeci tramvay durağının çaprazında hiza olarak ana cadde üzerinde. Tavuk ızgara porsiyon olarak büyük ve doyurucu. Patatesleri sıcaktı. Tavuk ise dışarıdan iyi pişmiş gibi gözükse de içi biraz çiğ kalmış. Bir süre evvel de makarna yeme fırsatım olmuştu, makarnanın lezzetinden daha çok memnun kaldım. Buraya gidecekseniz makarna tercih etmeniz daha mantıklı bence. Servis hızı olarak ise iyiler.
5
Z..... Z.....
Gerçekten her şey çook lezzetliydi. İsteklerimiz hemen karşılandı, çalışanlar çok kibar. Öğrenci menüleri de var bu yüzden çok da uyguna yedik.
2
V... A...
Fiyatına göre hiç sevmedik,porsiyonlar küçük küçük,çok geç geldi bide
2
N... A..
Fiyatına göre hiç sevmedik,porsiyonlar küçük küçük,çok geç geldi bide
1
O... A....
1
O... A....
1
O... A....
3
D.... D....
Loved the place. We were looking for a change from the cultural food and this was a great choice. The food was Delicioussss, we ordered the Fettc Pasta and Crispy Chicken. ❌ However, We didnt like the added service charge, GRS: 7 TL ! There was nothing out of the ordinary for us to pay extra for, same service as every restaurant here if not less! ???? It was really disappointing
3
D.... D....
Loved the place. We were looking for a change from the cultural food and this was a great choice. The food was Delicioussss, we ordered the Fettc Pasta and Crispy Chicken. ❌ However, We didnt like the added service charge, GRS: 7 TL ! There was nothing out of the ordinary for us to pay extra for, same service as every restaurant here if not less!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım