Yükleniyor...
3.9 Puan
259 Yorum

Brew Coffeeworks

Hobyar Mahallesi, Hamidiye Caddesi, No 16/D, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 05331992896
Yorumlar (259)
5
C.. K.
Normalde Karaköy şubelerini yolum düştüğü için tercih ederim daha çok. Eminönü - Sirkeci taraflarından geçerken buradaki şubelerinde take away latte ve sütlü filtre kahve deneme imkanım oldu birer gün arayla. Aroması lezzetli, içimi yumuşak ve en önemlisi de tazeydi kapanma saatine yakın gitmiş olmama rağmen. Keyifle kahvem elimde yürüyüş yapma fırsatım oldu. Çok güzel görünen atıştırmalık seçenekleri de var, farklı farklı ürünlere denk geldim her gittiğimde. Normal hayata döndüğüm zaman oturarak keyifle deneyeceğim mutlaka.
5
X..... N..
Buranın dekorasyonu beni mest etti doğrusu çok sık olmuş insan burada kalıp kalmak istemiyor dogrusu
1
N..... A...
Kahvesi güzeldi. Ancak fıstıklı pastası bayattı bunu söylememize rağmen ısrarla günlük olduğunu iddia ettiler. Bayat işte niye ısrar ediyorsunuz :)
5
F....... F.......
Bu kafeyi gerçekten sevdim ve artık müdavimiyim diyebilirim. Kahveleri çok güzel garsonlar çok kibar ve çok yardımcı oluyorlar. Mekandan zaten bahsetmiyorum bile! Aşırı nezih ve sıcak bi' ortam. Ve dekorasyonu da oldukça güzel. Ancak tek ufak bir kusur söyleyebilirim o da garsonların masaların başında çok gezinmesi. Evet güzel gibi gelebilir ama insan rahat edemiyor açıkçası.
4
N... E........
5
M... G....
İlk işe başladığımda gittiğim cafe, yıllardır değişmemiş. Kaliteli servis kadrosu ve kahveleri ile tarihi yarımadada nezih bir ortam sunuyor.
4
A..... Y.........
Kendine has dekorasyonu ile oldukça beğendiğim bir mekan oldu. Kahve olarak Americano tercih ettim, lezzet olarak standarttı. Çalışanlar ise oldukça güleryüzlü ve samimiydiler. Yine tercih edebileceğim bir mekan.
5
Ö..... Y......
Pazar günü gittim. Tüm masalar doluydu ama ferah bir yerdi küçük olmasına rağmen. Garson çok kibar ve güler yüzlüydü. Flat white içtim güzeldi. Teşekkürler.
4
S.... S......
Brew coffenin balat şubesinden sonra vakıf handa açılan şubesini ziyaret ettim. Herleyden önce vakıf hanın tarihi dokusu içinde güzel dekore edilmiş bir şube. Mochası gayet güzeldi ama boyutu keşke starbucks boyutlarında olsa.
5
Ç...... L.....
Harika ortam super lezzetler ve sonradan ogrendiğim fatih beyin cana yakın davranışları için teşekkür ederim
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım