Yükleniyor...
3.3 Puan
29 Yorum

Bolulu Hasan Usta

Hobyar Mahallesi, Ankara Caddesi, No 73/A, Fatih, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Yorumlar (29)
5
B...... A.......
Sipariş hızı gayet iyiydi. Aile boyu profiterol sipariş ettim ve fotoğrafını çekmeyi bile unutup bitirdim. Her ne kadar aile boyu da olsa tadını aldıktan sonra tek başına bitirilebilir. Gayet güzeldi ve lezzetliydi, bir tane daha yerdim aslında ????
5
B...... A.......
Sipariş hızı gayet iyiydi. Aile boyu profiterol sipariş ettim ve fotoğrafını çekmeyi bile unutup bitirdim. Her ne kadar aile boyu da olsa tadını aldıktan sonra tek başına bitirilebilir. Gayet güzeldi ve lezzetliydi, bir tane daha yerdim aslında
5
L... ⛵.....
Tatlıları çok lezzetli ve çeşitli. Kışın genellikle salep içmeye geliyorum siz de bolulu hasan ustaya salep içmek için gelebilirsiniz. Yeri çok merkezi olduğu için kolaylıkla girip bir kahve içip çıkabilirsinizde.
5
L... ⛵.....
Tatlıları çok lezzetli ve çeşitli.
Kışın genellikle salep içmeye geliyorum siz de bolulu hasan ustaya salep içmek için gelebilirsiniz.
Yeri çok merkezi olduğu için kolaylıkla girip bir kahve içip çıkabilirsinizde.
4
Z...... ☕..
bir puanı işletme sahibi yüzünden kırdım. asık suratlı biri.
dondurma sezonu açıldı. tavsiye ederim dondurması güzel
4
Z...... ☕......
bir puanı işletme sahibi yüzünden kırdım. asık suratlı biri. dondurma sezonu açıldı. tavsiye ederim dondurması güzel ???? kahveyi arkadaşım aldı tadına yorum yapmayacağım ama Türk kahvesi acı olur :) çay iyiydi yeni demlenmiş mis gibi çay ✔ mekan biraz küçük. dışarda da yer var ama çok kalabalık olduğundan gene yetersiz. tatlılarını da tavsiye ederim. ✔
4
Z...... ☕..
bir puanı işletme sahibi yüzünden kırdım. asık suratlı biri. dondurma sezonu açıldı. tavsiye ederim dondurması güzel
3
B. B.
Dondurmaları gerçekten çok güzel ama tavukgöğsü hakkında aynı şeyi diyemeyeceğim. Fiyatlar biraz yüksek, oturacak yer çok az ve oldukça kalabalık. Garsonlar kesinlikle çok ilgisiz dordurma tezgahının başına geldim ona rağmen beni beklettiler. Belki başka şubeleri böyle değildir bilemiyorum.
3
P...... Ç.....
Profiterolü ve iki ürünü daha %20 arttırarak satıyorlar. Daha iyi olacağını düşünerek denedik. Fakat çok fazla geldi, baydı bizi. Ve bu artıştan dolayı verilen ucrette çok fazla. Abartı bulduk açıkçası. Onun dışında normal boyutlarda alırsanız çok güzel, tabiki tadı damağınızda kalıyor. Personeller ilgili davranmaya çalışıyorlar. Kotu olan tarafiysa gerçekten çok küçük, rahat bir oturma ortamı yok maalesef. Yiyip kalkilmalik.
4
F.... M....
Son siparişimizde diet dondurma kalmadığı için siparişi eksiltmeyip diet Kazandibi getirerek duyarlılığı ile gönlüme taht kuran mekan. Dilersem almayabileceğimi de söylediler tabiki. Sirkeci'de yer alan mekanda oturma kapasitesi biraz dar ancak tatlılarının lezzetine değer. Yakın olduğumuz için genelde paket servis tercih ediyoruz eksiksiz ve zamanlı şekilde getiriyorlar. Sütlü tatlılarının yanısıra damla sakızlı dondurmasını da denemenizi öneririm.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım