Yükleniyor...
3.3 Puan
25 Yorum

Tavuk Dünyası

Historia AVM, Kat 3, Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 2, Fatih, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 2111005
Yorumlar (25)
4
S.... S....
Makarnası bol soslu ve çok güzel pişmişti. Servisi çok hızlıydı bu yüzden çok beğendim. Servis konusunda özensizlerdi ama çalışanların gençliğine ve yoğunluğuna verdim. Onun dışında domates çorbası da güzeldi kıvamı yerindeydi.
2
Z..... Z.....
İftardan 1,5 saat önce rezervasyon yapmak için 3kere aramamıza rağmen telefonu açmadılar. Daha sonra 45 dk kala restoranta gittiğimizde ısrarla ve kaba bir şekilde yerlerinin olmadığını söylediler. Yaklaşık orda 15 dk bekledikten sonra arkamızdan gelen 3 kişiyi anında oturttular. Neymiş biz 2 kişi olduğumuz için 4 kişilik masaya oturamazmışız çünkü orda bizim beklememiz ve önceden gelmiş olmamız değil 1 tabak fazla satmak daha önemliymiş! Gerçekten yazık. Şu ramazan günü hakka girmek bu kadar kolay olmamalıydı.
4
B.... K........
✌Şimdi bu makarna-tavuk-salata üçlemeleri arasında AVM'de tercih olarak çıtır usta , tavada tavuk ve tavuk dünyası mevcut. Fiyat sıralaması da şöyle ; ( Ucuzdan pahalıya göre ) 1-Çıtır Usta, 2-Tavada Tavuk, 3-Tavuk Dünyası. ✌Şimdi tartışmasız ki bu adamlar bu 3ü arasında kesinlikle aldığı fiyatı hak ediyor. Salatasında alışık olmadığın bir şey vardı onu hala daha çözemedim beğenmedim ama sormadım da açıkcası.  Servis hızlı ama mekan çok basık çok siyah ya insanın içini karartıyor, ancak başarılı menüler ✌
4
B.... K........
✌Şimdi bu makarna-tavuk-salata üçlemeleri arasında AVM'de tercih olarak çıtır usta , tavada tavuk ve tavuk dünyası mevcut. Fiyat sıralaması da şöyle ; ( Ucuzdan pahalıya göre )
1-Çıtır Usta,
2-Tavada Tavuk,
3-Tavuk Dünyası.
✌Şimdi tartışmasız ki bu adamlar bu 3ü arasında kesinlikle aldığı fiyatı hak ediyor. Salatasında alışık olmadığın bir şey vardı onu hala daha çözemedim beğenmedim ama sormadım da açıkcası. 
Servis hızlı ama mekan çok basık çok siyah ya insanın içini karartıyor, ancak başarılı menüler ✌
4
H...... G....
Avm içerisinde mekan kalabalık ama ürünler lezzetli Special menü yemiştim lezzetli tadı kıvamı fiyatlarda makul garsonlar ve hizmet güzeldi afiyet olsun
1
M..... Y.......
Cok farklı şubelerden yemek yedim fakat bu şube kadar ilgisiz alakasiz personeli olan baska şube görmedim. Icerisi kalabalik olamadığı halde siparişler fazlasıyla geç geliyor. Personel tamamıyla yetersiz. Maliyeti düşürmek icin liyakat sahibi olmayan personel çalıştırıyorlar
4
I........... I...........
Good fresh simple chicken chips and side salad dishes. Menu is not extensive but you will get a high quality meal that you won’t have much problems with in terms of spices. Good for ages and families groups.
2
K..... E...
Bugün kizimla gittik mekana.Yemekleri lezzetli ama eksikleri vardı.Şefin tavası isimli menüyü tavsiye ettiler.Içinde arpacık soğan kirmizi ve yeşil biber ve mantar varmiş.Yemek önüme geldigi zaman şaşirdim.Içinde 1 tane soğan vardı ve mantar yoktu.Acelemde vardı zaten yemek 20 dkkda geldi şikayet etsem yenisini getirmeleri uzun sürücekti geri göndersem aç kalıcaktım. Kisacasi memnum olarak ayrilmadim sadece karnım doydu.Lütfen yemeklerin mazemesinin eksiksiz olmasina dikkat edin.
4
H.... H...
the menu was all in turkish which was so hard to understand the ingredients plus the waiter had no clue of english, with the help of google translate we were able to order... the food was good the chicken was better than the beef, the pasta was good but the salad was dry and nothing special in it
4
R.... R....
Bu şubesini beğeniyorum, tavukların ve makarnanın sosu bol, ayrıca sıcak ve güzel pişmiş geliyor. Yoğun zamanlarına rast gelmediğim için mi bilmiyorum servis hızlıydı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım