Yükleniyor...
2.0 Puan
17 Yorum

Özsüt

Historia AVM, Kat 3, Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 2, Fatih, İstanbul
Kategoriler Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Yorumlar (17)
1
N..... K......
Türk kahvesine 17 tl alıp kırık tabakta servis yapmak isminize hiç yakışmadı. Size söylediğim halde özür bile dilemediniz. Üstelik müessesenizde oturduğum 20 dakika boyunca bir türlü yer bulamadığınız o Özsüt tabelasını maskesiz garsonlarla devamlı etrafımızdan bizi rahatsız edicek bir şekilde dolaştırmanız...Bir daha Özsüt mü hiç sanmam..
2
S.... S....
Personel çok ilgisiz, maalesef menü bile getirmiyorlar. Siparişim unutuldu, bunun için özür dilendi ama servis hızı çok yavaştı. Damla sakızlı türk kahvesini beğendim. Benim için sadece sinema saatini beklerken oturabileceğim bir yer.
1
E... K...
Garsonlar çok kaba , verdiğimiz siparişi yanlış getirip üstüne üstlük ters cevap verdiler.Pahalı başka bir ürün getirdiler. Üstelik fiyatları diğer özsütlerden daha pahalı ana merkeze de şikayet edeceğim . Berbat..
1
A..... K...
Garsonlar çok kaba , verdiğimiz siparişi yanlış getirip üstüne üstlük ters cevap verdiler.Pahalı başka bir ürün getirdiler. Üstelik fiyatları diğer özsütlerden daha pahalı ana merkeze de şikayet edeceğim . Berbat..
2
F.... A....
Sadece tatlı yenilebilecek bir yer. Tuzlular konusunda diğer özsütlere göre çok yetersiz ve zayıf. Menüde tuzlu bir tek tost çeşitleri gördük onların da menüde yazanla yakından uzaktan alakası yok ve fiyatları 20-25 ₺ arası değişiyor.
4
I........... I...........
They are very similar to the cafe next door but their pastries are not as good and their choice is less. I recommend the kunaafa with mastic Turkish ice cream as they do that hot and fresh only to order. It’s a smaller seating area with a balcony for smokers also.
1
N...... N......
Tatlılar bayat ve lezzetsiz. Dalga geçer gibi fiyatları iki katına çıkarmışlar.  Özsüt adına güvenip oturduk  isme aldanmamak gerekmiş. Servis hızında bir sıkıntı yok ama genel olarak bir karışıklık var mekanda . Çocuk oyun alanının tam yanında olduğu için ekstra gürültülü.
3
T. G..
Burası kaliteli zincirleme bi işletme genellikle çalışanlarda iyi eğer bi avm içindeyseniz de tercih edilebilcekler arasında geliyor her ne kadar yemek yenmesede atıştırmalıklar ve içecekler için gayet iyi
3
C.... C....
Arkadaşımla kahvaltı yapmaya gittiğimiz yer. Serpme kahvaltı tarzında bir seçenekleri var içinde her şey var. Kahvaltılıklar haricinde menemen ve su böreği, 2 poğaça veriliyor. Biz arkadaşımla 2 kişilik kahvaltıyı 1 kişilik olarak istedik ve hepsini bitiremedik bile baya kaldı. O yüzden sizde öyle alabilirsiniz. Genel olarak kahvaltıdan çok memnun kaldım. Fakat çalışanlar çok kaba ve tabakları önünüze fırlatır gibi koyuyorlar. Çay istiyoruz suratımıza bakıp duruyorlar. Kahvaltısı için gidilebilir fakat çalışanlara güleryüz öğretilmeli.
1
G.... A..
Yazın frozen istedik frozenin "f"i yok. Milkshake tarzı birşey getirdiler bu neden buzsuz diyince de buz eklediler. Frozenın nasıl olduğundan haberleri yok. O zaman menüye eklemenin anlamı nedir?
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım