Yükleniyor...
2.4 Puan
33 Yorum

Mado

Historia AVM, Kat 3, Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 2, Fatih, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Yorumlar (33)
1
Y..... ş.....
Yedigim en berbat meyveli waffledı kesinlikle tavsiye etmiyorum.bi waffle nasıl bu kadar kötü yapılabilir anlamis degilim
1
A.... B.....
Sayesinde berbat bir kahvaltı geçirdik arkadaşımla beraber. Evet havası güzel ortamı güzel ancak servisi berbattı ,garsonlar aşırı ilgisiz ve isteksiz davrandılar, verdiğimiz her sipariş yarım saat sonra geldi. Ve küçücük bir su şişesine 4 lira 50 kuruş para istiyorlar sırf kendi markalarının suyu diye sanırım bu kadar israfa gerek yoktu. Gelen kahvaltı tabağında domatesler dogranmamisti bile, yumurta buz gibiydi ve pişmemişti... Fazla söze gerek yok MADO adının hakkını veremedi o gün.....
4
N..... M
One of the best experiences i had in istanbul was eating at Mado restaurant! The salads come without the dressing and you get to enjoy making your own! The pasta is really good! Better than most places! And the i e cream is really good! But when the dish comes, the presentation is not as it is on the pictures in the menu! I ordered the banana split and it wasn’t like in the pictures! But really yummy! The waffles come with a lovely display and a lot of fruits which is really nice!
1
N...... N......
Mado nun en kötü şubelerinden biri. Garsonlar ilgisiz. Siparişler geç geliyor. Garsonlara kendinizi göstermek için kırk takla atmalısınız. Laubalilik de ayrı bi problem. İş yeri sahipleri ordaysa durum böyle olmuyor tabiki.
1
N.. N..
Mado nun en kötü şubelerinden biri. Garsonlar ilgisiz. Siparişler geç geliyor. Garsonlara kendinizi göstermek için kırk takla atmalısınız. Laubalilik de ayrı bi problem. İş yeri sahipleri ordaysa durum böyle olmuyor tabiki.
1
M....... G....
Madolar arasında ki en kötüsü burası herhalde. Bu kadar ilgisizlik, sıkışıklık ve özensizlik olamaz. Bir Maraşlı olarak utandım sizden. Bir daha buraya kesinlikle gelmem. Madonun eski kalitesini mumla arıyoruz.
2
G.... A..
Çalışanlar aşırı ilgisiz, çağırsanız bile ilgilenmiyorlar. Mado'nun yüksek fiyat düşük performans anlayışına zaten karşıyım. Bu puanın fazla bile olduğunu düşünüyorum.
2
İ...... D.....
Çalışanlar güleryüzlü fakat müşterilere ilgi az, hesabı 15 dakika sonra getirdiler. Mado'nun genel kalitesini düşüren bir şube. Neyseki lezzetleri bu kusuru örtüyor.
1
A.... A......
Çok kalabalık. Her şey özensiz. Servis berbat. Bir sipariş kaç kere tekrar verilebilir ki.... terasa açılan kapının bozuk diye personel tarafından yaalan söylenerek kapatılmaması tüm dışarda sigara içenlerin dumanlaının biz içerdekilerin yüzüne yüzüne gelmesi berbat bir şey. Dışarda sigara içip içerdekileri dumanlarıyla rahatsız eden miüşteriye bir şey olmasın! Otomatik kapının kapanmasını engelleyerek dışarı siparişlerini götürüp gelirken kendine kolaylk sağlamak için kapıyı daiama açık bırakan ve diğer müşterileri umursamayan servisi ilgisi kötü sinir bozucu olan mado.
2
B....... B.......
En memnun kalamadığım Mado şubesi. Garsonlar ellerinden geleni yapsa da yoğunluk nedeniyle sipariş vermek için her seferinde 15 dakika bekliyorum. Sigara içme alanı çok gürültülü ve rahatsız edici.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım